Informacje17 października 2013, 00:00,

Sukces sportowców na turnieju kickboxingu Kosa Cup 2013 w Pradze


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zawody w Pradze zakończyły się sukcesem! Członkowie Kadry Powiatu Piaseczyńskiego oraz Kadry Polski UFR na turnieju kickboxingu Kosa Cup 2013 w dniach 12 - 13 października zajęli prestiżowe miejsca, zdobywając puchary, medale i dyplomy. Atmosfera turnieju przypominała największe amerykańskie zawody US Open. W Pradze - ponad 40 Polaków - wystąpiło pod hasłem kampanii "£ączy Nas Sport Nie Narkotyki" prowadzonej przez Fundację Sport Active oraz Runda Zero Promotion.

Sukces sportowców na zawodach w Pradze

W gronie zwycięzców znalazła się Karolina Zielińska, która zdobyła I miejsce i Puchar Mistrzostw. Do grona nagrodzonych polskich sportowców należą:
A. Kadra Powiatu Piaseczyńskiego
Piotr Bąkowski – I miejsce - 80 kg
Karolina Zielińska – I miejsce - 60 kg
Piotr Maciejewski – II miejsce - 70 kg
£ukasz Bieniecki – III miejsce - 70 kg

B. Kadra Polski UFR
Kacper Remiszewski – II miejsce - 85 kg
Mateusz Niżejewski – I miejsce - 75 kg
Katarzyna Mańke – II miejsce - 60 kg
Katarzyna Kalka – III miejsce - 60 kg
Adam Jabłoński – I miejsce – 65 kg
£ukasz Makarewicz – I miejsce - 95 kg

UFR Federation on

Wyrazy podziękowania i gratulacje należą się osobom, które wyszkoliły zawodników, pozyskały pieniądze, zaplanowały wyprawę, nadzorowały wyjazd, dopingowały zawodników z "narożnika" podczas 140 walk! Do tego wąskiego grona specjalistów należą: Piotr Bąkowski (prezes federacji UFR), £ukasz Makarewicz (trener Kadry Polski UFR) i Paweł Dziekanowski (manager Kadry Powiatu Piaseczyńskiego UFR).
autor/źródło: RUNDA ZERO PROMOTION i Federacja U.F.R.

Napisz komentarz

Informacje16 października 2013, 00:00,

Powitaliśmy nowego Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie - KPP Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Młodszy inspektor Jarosław Konończuk od wczoraj jest Komendantem Powiatowym Policji w Piasecznie. Nowego szefa piaseczyńskiej komendy przedstawił kadrze kierowniczej i samorządowi piaseczyńskiemu na czele ze starostą Janem Dąbkiem i zaproszonym gościom nadinspektor Dariusz Działo Komendant Stołeczny Policji. Wczoraj o godzinie 14.00 w komendzie przy ulicy Kościelnej rozpoczęła się uroczystość wprowadzenia nowego Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie. Po uroczystym złożeniu meldunku i wprowadzeniu Sztandaru, Naczelnik Wydziału Kadr stołecznej Policji, mł. insp. Robert Ostrejko odczytał rozkaz personalny o powołaniu na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie mł. insp. Jarosława Konończuka, dotychczasowego Naczelnika Wydziału Stołecznego Stanowiska Kierowania.

Powitaliśmy nowego Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie - KPP Piaseczno

Nadinspektor Dariusz Działo Komendant Stołeczny Policji pogratulował powołanemu właśnie komendantowi powiatowemu i życzył mu wielu sukcesów w kierowaniu nową jednostką. W imieniu samorządu głos zabrał starosta piaseczyński Jan Dąbek, który również złożył gratulacje komendantowi powiatowemu Policji mł. insp. Jarosławowi Konończukowi. W swoim wystąpieniu zadeklarował również pomoc i dalszą współpracę samorządu piaseczyńskiego na rzecz bezpieczeństwa w powiecie.

Powitaliśmy nowego Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie - KPP Piaseczno

Komendant Powiatowy Policji w Piasecznie, mł. insp. Jarosław Konończuk podziękował za życzenia oraz zapewnił, że dołoży wszelkich starań, aby nie zawieść zaufania, jakim został obdarzony. „Zrobię wszystko, aby w piaseczyńskiej Policji panowała dobra atmosfera pracy i służby, będę zawsze tam, gdzie będą mnie potrzebowali policjanci”. Uroczystość zakończyło wyprowadzenie sztandaru Komendy Powiatowej Policji.

Powitaliśmy nowego Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie - KPP Piaseczno

A oto kilka słów na temat dotychczasowej służby nowego komendanta. Mł. insp. Jarosław Konończuk pełni służbę w Policji od ponad 24 lat. Od początku związany jest z pionem prewencji. Od 2007 roku pełnił służbę w Komendzie Stołecznej Policji na stanowisku Naczelnika Wydziału Stołecznego Stanowiska Kierowania. Od wczoraj mł. inspektor Jarosław Konończuk kieruje naszą jednostką. Wszyscy życzymy nowemu komendantowi jak najmniej problemów i ogromu satysfakcji z każdego dnia służby.
autor/źródło: Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie
Tematy:

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie