Informacje10 grudnia 2015, 22:17,

Sukces kickboxerów z Piaseczna w Mistrzostwach Świata w Dublinie

Dorota Godzina i Paulina Jarzmik zdobyły tytuły Mistrzyń Świata, natomiast Łukasz Wichowski wywalczył brązowy medal w drugiej części Mistrzostw Świata, które odbyły się w irlandzkim Dublinie w dniach 23-28.11.2015. Tym razem 781 zawodników z 47 krajów rywalizowało w formułach: Pointfighting, Light i Full-contact. Wszyscy nasi medaliści rywalizowali w formule Light-contact. Dziewczyny wygrały po 4 walki a Łukasz 3. Do ćwierćfinałów zdołali się też przebić pointfighterzy: Emilia Szabłowska i Tomasz Kurzeja. Nasi zawodnicy pokazali dobre wyszkolenie i sportowy charakter, który nierzadko decydował o ostatecznym wyniku walk. Dodając medale zdobyte w Belgradzie nasz klub wywalczył łącznie 6 medali Mistrzostw Świata seniorów w tym aż 4 złote. To nasz najlepszy wynik w historii klubu. GRATULUJEMY!

SUKCES KICKBOXERÓW Z PIASECZNA W MISTRZOSTWACH ŚWIATA W DUBLINIE
Dorota Godzina na podium

SUKCES KICKBOXERÓW Z PIASECZNA W MISTRZOSTWACH ŚWIATA W DUBLINIE
Paulina Jarzmik na podium

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=32&t=1965&start=105
Informacje13 grudnia 2015, 19:00,

WORLD TRIO III - Niedziela z Jazzem

13 grudnia 2015 roku o godz. 19.00 zapraszamy na Niedzielę z Jazzem, podczas której wystąpi zespół WORLD TRIO III w składzie: Jorgos Skolias, Bronisław Duży i Antonis Skolias. Miejsce: Sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Bilety dostępne w kasach Centrum Kultury w cenie 15 PLN.

WORLD TRIO III - Niedziela z Jazzem

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

World Trio III to najnowszy projekt duetu Jorgosa Skoliasa i Bronisława Dużego. Poszerzony o perkusję, na której gra syn Jorgosa Antonis Skolias duet, zyskał nowe brzmienie i nową energię. Muzyka WT III, to nowoczesność, świeżość, dynamika. Jazz, blues, soul, ethno, muzyka współczesna. WT III tworzy muzykę. Muzyka jest w WT III.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=6685&start=15