Informacje26 kwietnia 2009, 00:00,

STUDIO URODY ELEGANCE Piaseczno zaprasza do salonu

Na rynku usługowym Piaseczna pojawił się kolejny, godny uwagi punkt. Jest nim Studio Urody Elegance, mieszczące się na Kniaziewicza 45 lok 3 w Piasecznie. Salon zajmuje się szeroko pojętym kreowaniem wizerunku zarówno Pań jak i Panów. Przyjazna atmosfera, długie godziny pracy i przystępne ceny sprawiają, że to miejsce dla każdego. Zapraszamy mieszkańców do skorzystania z usług nowego Salonu Urody w Piasecznie.

STUDIO URODY ELEGANCE W PIASECZNIE

Wykwalifikowani fryzjerzy, z wieloletnim doświadczeniem, stale śledzący trendy w modzie, pomogą dobrać odpowiednią dla Ciebie fryzurę i idealny odcień, zaś kosmetyki Matrix gwarantują trwały kolor i bezpieczeństwo dla twojej skóry. Salon Elegance, oferuje również stylizację paznokci, dłoni i stóp, profesjonalny makijaż i fachowe porady kosmetyczne oraz analizę kolorystyczną.

Studio Urody Elegance w Piasecznie     Studio Urody Elegance w Piasecznie
kliknij, aby powiększyć zdjęcia Studia Urody Elegance

Studio Urody Elegance przykładowe ceny usług fryzjerskich:
Strzyżenie z modelowaniem - od 40 zł
Czesanie wieczorowe - od 80 zł
Baleyage - od 130 zł

10-11 maja 2009 roku, Salon Elegance przygotował niespodziankę - bezpłatne porady kosmetyczne. Wyszkoleni styliści sprawią, że poczujesz się pięknie. Aby podnieść Twoją wiarę w siebie dobiorą idealną fryzurę i pomogą Ci nauczyć się takiego makijażu, który wydobędzie i podkreśli Twoje atuty. Każdy kto w tych dniach skorzysta w Salonie z bezpłatnej porady stylistycznej otrzyma upominek, a Ci, którzy zostawią wypełniony kupon, wezmą udział w losowaniu markowych kosmetyków do pielęgnacji włosów.

Studio Urody Elegance w Piasecznie     Studio Urody Elegance w Piasecznie
kliknij, aby powiększyć zdjęcia Studia Urody Elegance

STUDIO URODY ELEGANCE

Kniaziewicza 45 lok 3
05-500 Piaseczno
Tel. 0662-363-484
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje26 kwietnia 2009, 00:00,

Darmowa Amatorska Liga Siatkówki 4FUNliga Piaseczno

Rusza I edycja Amatorskiej Ligi Siatkówki 4FUNliga! 4FUN amatorska liga siatkówki wyjazdowej, to nowatorski projekt promujący amatorską grę w siatkówkę oraz grę fair play, w której zwycięstwo nie jest najważniejszym celem. Jest to połączenie zabawy z dobrą grą na poziomie. Pomysłodawcą i organizatorem ligi jest amatorska drużyna DreamTeam, czyli amatorska drużyna siatkarska mieszkańców naszego regionu.

Darmowa Amatorska Liga Siatkówki 4FUNliga Piaseczno

Drużyna DreamTeam, już nie raz myślała o wzięciu udziału w różnych amatorskich ligach organizowanych w Warszawie, ale wydanie około 1000 zł na rozgrywki skutecznie ich odstraszyło. Postanowili zatem stworzyć swoją własną ligę, całkowicie darmową! I o to właśnie powstała 4FUNliga. I edycja Amatorskiej Ligi Siatkówki 4FUNligi trwa: od maja do listopada 2009 r., udział w lidze jest całkowicie bezpłatny, mecze rozgrywane są tylko 1 raz w miesiącu. Szczegółowe dane znajdziecie w: regulamin 4FUNliga (.pdf)

Darmowa Amatorska Liga Siatkówki 4FUNliga Piaseczno

Więcej informacji, można znaleźć również na ich stronie internetowej 4funliga.socjum.pl, która ma charakter informacyjny oraz stanowi forum, stworzone w celu lepszej komunikacji między drużynami. W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań lub wątpliwości - kontakt z nimi: 4funliga@gazeta.pl lub na forum mieszkańców powiatu piaseczyńskiego w wątku: 4FUN Amatorska Liga Siatkówki Wyjazdowej.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno