Informacje26 kwietnia 2009, 00:00,

STUDIO URODY ELEGANCE Piaseczno zaprasza do salonu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Na rynku usługowym Piaseczna pojawił się kolejny, godny uwagi punkt. Jest nim Studio Urody Elegance, mieszczące się na Kniaziewicza 45 lok 3 w Piasecznie. Salon zajmuje się szeroko pojętym kreowaniem wizerunku zarówno Pań jak i Panów. Przyjazna atmosfera, długie godziny pracy i przystępne ceny sprawiają, że to miejsce dla każdego. Zapraszamy mieszkańców do skorzystania z usług nowego Salonu Urody w Piasecznie.

STUDIO URODY ELEGANCE W PIASECZNIE

Wykwalifikowani fryzjerzy, z wieloletnim doświadczeniem, stale śledzący trendy w modzie, pomogą dobrać odpowiednią dla Ciebie fryzurę i idealny odcień, zaś kosmetyki Matrix gwarantują trwały kolor i bezpieczeństwo dla twojej skóry. Salon Elegance, oferuje również stylizację paznokci, dłoni i stóp, profesjonalny makijaż i fachowe porady kosmetyczne oraz analizę kolorystyczną.

Studio Urody Elegance w Piasecznie     Studio Urody Elegance w Piasecznie
kliknij, aby powiększyć zdjęcia Studia Urody Elegance

Studio Urody Elegance przykładowe ceny usług fryzjerskich:
Strzyżenie z modelowaniem - od 40 zł
Czesanie wieczorowe - od 80 zł
Baleyage - od 130 zł

10-11 maja 2009 roku, Salon Elegance przygotował niespodziankę - bezpłatne porady kosmetyczne. Wyszkoleni styliści sprawią, że poczujesz się pięknie. Aby podnieść Twoją wiarę w siebie dobiorą idealną fryzurę i pomogą Ci nauczyć się takiego makijażu, który wydobędzie i podkreśli Twoje atuty. Każdy kto w tych dniach skorzysta w Salonie z bezpłatnej porady stylistycznej otrzyma upominek, a Ci, którzy zostawią wypełniony kupon, wezmą udział w losowaniu markowych kosmetyków do pielęgnacji włosów.

Studio Urody Elegance w Piasecznie     Studio Urody Elegance w Piasecznie
kliknij, aby powiększyć zdjęcia Studia Urody Elegance

STUDIO URODY ELEGANCE

Kniaziewicza 45 lok 3
05-500 Piaseczno
Tel. 0662-363-484
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje26 kwietnia 2009, 00:00,

Darmowa Amatorska Liga Siatkówki 4FUNliga Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Rusza I edycja Amatorskiej Ligi Siatkówki 4FUNliga! 4FUN amatorska liga siatkówki wyjazdowej, to nowatorski projekt promujący amatorską grę w siatkówkę oraz grę fair play, w której zwycięstwo nie jest najważniejszym celem. Jest to połączenie zabawy z dobrą grą na poziomie. Pomysłodawcą i organizatorem ligi jest amatorska drużyna DreamTeam, czyli amatorska drużyna siatkarska mieszkańców naszego regionu.

Darmowa Amatorska Liga Siatkówki 4FUNliga Piaseczno

Drużyna DreamTeam, już nie raz myślała o wzięciu udziału w różnych amatorskich ligach organizowanych w Warszawie, ale wydanie około 1000 zł na rozgrywki skutecznie ich odstraszyło. Postanowili zatem stworzyć swoją własną ligę, całkowicie darmową! I o to właśnie powstała 4FUNliga. I edycja Amatorskiej Ligi Siatkówki 4FUNligi trwa: od maja do listopada 2009 r., udział w lidze jest całkowicie bezpłatny, mecze rozgrywane są tylko 1 raz w miesiącu. Szczegółowe dane znajdziecie w: regulamin 4FUNliga (.pdf)

Darmowa Amatorska Liga Siatkówki 4FUNliga Piaseczno

Więcej informacji, można znaleźć również na ich stronie internetowej 4funliga.socjum.pl, która ma charakter informacyjny oraz stanowi forum, stworzone w celu lepszej komunikacji między drużynami. W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań lub wątpliwości - kontakt z nimi: 4funliga@gazeta.pl lub na forum mieszkańców powiatu piaseczyńskiego w wątku: 4FUN Amatorska Liga Siatkówki Wyjazdowej.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie