Informacje13 grudnia 2018, 17:30,

Stroiki i prezenty świąteczne - Mysiadło


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


13 grudnia 2018 roku o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie Klubu Kobiet Panie Przodem pt. "Stroiki i prezenty świąteczne".  Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Zapraszamy.

Stroiki i prezenty świąteczne - Mysiadło

"Kolejne nasze spotkanie odbędzie się 13.12 a tematem będą stroiki i wianki świąteczne. Zbierajcie już proszę bombeczki, wstążeczki i inne ozdóbki, które chciałybyście wykorzystać w swoich kompozycjach. Także proszę przynieście, jeśli macie takie możliwości, trochę gałązek choinkowych, bo jak pamiętacie z poprzednich naszych warsztatów zawsze nam ich brakowało. Do zobaczenia."
Pozdrawiam malinowo,
Marzena Malinowska
Koordynator KKPP

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje13 grudnia 2018, 17:00,

Dyskusyjny Klub Książki w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

13 grudnia 2018 roku o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Konstancinie, podczas którego będzie rozmowa o książce Filipa Springera 13 pięter. Wstęp wolny. Miejsce: KDK ul. Mostowa 15 (Hugonówka), Konstancin-Jeziorna. Zapraszamy.

Dyskusyjny Klub Książki w Konstancinie

Po odzyskaniu niepodległości w 1918 roku Polska cierpiała na gigantyczny głód mieszkaniowy. Problem ten przez całe dwudziestolecie próbowali rozwiązać różnego rodzaju zapaleńcy, społecznicy, ludzie z misją. Bezskutecznie. W 1989 roku Polska znów znalazła się w punkcie wyjścia. Tanich mieszkań jak nie było, tak nie ma. Kolejne pomysły na rozwiązanie problemu mieszkaniowego okazują się gorsze od poprzednich, a luki prawne w istniejącym systemie bezwzględnie wykorzystują banki, deweloperzy i czyściciele kamienic. Wielu obywateli radzi sobie więc, jak może, wegetując, oszukując, adaptując się. Umowy kredytowe podpisały prawie dwa miliony Polaków. Słowo „dom” odmieniane w tej książce przez wszystkie przypadki nie kojarzy się im ze stabilizacją ani spokojem, a większość opowiedzianych tu historii jest tragiczna. Żeby ich wysłuchać, Filip Springer trafił do mieszkania w piwnicy, kontenerze, garażu i małej gastronomi na piątym piętrze kamienicy. I przekonał się, jak rzeczywistość może różnić się od marzeń.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie