Informacje25 lutego 2019, 17:00,

Strefa kobiet pozytywnie zakręconych w Konstancinie-Jeziornej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


25 lutego 2019 roku o godz. 18.00 w ramach Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych odbędzie się spotkanie nt. "W co i jak grać, kiedy nie ma o czym gadać – towarzyskie planszówki" z Anną Krajewską – trenerką biznesu, nauczycielką akademicką, doradcą zawodowym, autorką podręcznika i materiałów dydaktycznych „Kompetencje personalne i społeczne”. Zajmuje się szeroko pojętą dydaktyką, szkoli trenerów i nauczycieli, na co dzień wykorzystuje i tworzy gry wykorzystywane w edukacji. Prowadzi także zajęcia z młodzieżą w obszarze rozwoju life skills (umiejętności życiowych, miękkich), indywidualne wsparcie w montowaniu sukcesów, czyli planowania kariery lub start-up-owego biznesu. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy. 

Strefa kobiet pozytywnie zakręconych w Konstancinie-Jeziornej

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

O czym to będzie?
Krótki warsztat jak wykorzystać gry planszowe do rozkręcenia towarzyskiego spotkania czy rodzinnej imprezy. Jak dzięki grze można poznać się bardziej i nawiązać bliższe, cieplejsze relacje. A także o tym, jak wykorzystywać tę sama grę na różne sposoby i niekoniecznie czytać zawiłe instrukcje:) Jak słyszysz planszówki i mówisz „bllleee, to nie dal mnie” to ten warsztat jest właśnie dla Ciebie.
Jak to zrobimy?
Zapoznasz się z kilkoma grami i krótkimi zasadami. Żadnego brydża ani chińczyka, będzie coś co Cię zaskoczy. Wspólnie wybierzemy jedną z nich do rozgrywki. Rozegramy partyjkę albo dwie albo więcej – zobaczymy na ile stracimy poczucie czasu – gra wciąga.  A na koniec sama będziesz zaskoczona ile pomysłów powstanie na gier zastosowanie.
Jak się przygotować?
Możesz pomyśleć kogo chciałabyś bardziej towarzysko rozkręcić. Przyjdź z ciekawością i uśmiechem, bo to wieczór dobrej zabawy.

Gospodynią i pomysłodawczynią Strefy jest Alicja Stankiewicz – psycholog, trenerka, coach.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje24 lutego 2019, 16:00,

Koncert charytatywny dla Ryszarda Szurkowskiego w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

24 lutego 2019 roku o godz. 17.00 odbędzie się koncert charytatywny na rehabilitację dla Ryszarda Szurkowskiego jednego z najwybitniejszych w historii polskich kolarzy szosowych, medalisty olimpijskiego. Na scenie zobaczymy plejadę gwiazd. Informacje na plakacie poniżej. Bilety/wejściówki – w cenie 20, 50 bądź 100 zł – można zamówić i odebrać u pani Karoliny Jagodzińskiej, tel. 607 708 534. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Zachęcamy do udziału w koncercie.

Koncert charytatywny dla Ryszarda Szurkowskiego w Konstancinie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie