Informacje11 lutego 2019, 17:00,

Strefa kobiet pozytywnie zakręconych w Konstancinie-Jeziornej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


11 lutego 2019 roku o godz. 18.00 w ramach Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych odbędzie się spotkanie z Alicją Stankiewicz – psycholożką, muzyko i choreoterapeutką, gospodynią i pomysłodawczynią Strefy, nt.: Stwórz swoją Mapę Marzeń. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

Strefa kobiet pozytywnie zakręconych w Konstancinie-Jeziornej

O czym to będzie?
Jak w każdy Nowy Rok styczeń i luty to początek roku, i czas zmian. Zawsze chcemy aby te zmiany były na lepsze. Mamy mnóstwo postanowień, które mają nam zapewnić spełnienie w kolejnym roku. Sprawmy aby te postanowienia miały szansę spełnienia. Sprawmy aby nasze Marzenia miały szansę realizacji!
Jak to zrobimy?
Będziemy tworzyć swoją mapę marzeń na rok 2019. Wspólnie zastanowimy się, jak to zrobić aby nie odpuścić i podążać w obranym kierunku. Poddamy się kreatywności. Będziemy tworzyć: wycinać, kleić, a może rysować.
Jak się przygotować?
Tym razem mam ogromną do Was prośbę – przynieście z domu stare kolorowe gazety, klej, nożyczki, kredki. A poza tym – po prostu przyjdźcie w dobrych humorze i pozwólcie sobie zająć się sobą.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Alicja Stankiewicz.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje12 lutego 2019, 17:00,

Stanisław Milczyński ps. Gryf - Klub Historyczno-Patriotyczny Konstancin


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

12 lutego 2019 roku o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie Klubu Historyczno-Patriotycznego w Konstancinie, poświęcone lokalnemu bohaterowi majorowi Stanisławowi Milczyńskiemu ps. „Gryf”. Był on żołnierzem Kampanii Wrześniowej 1939 i Powstania Warszawskiego. Zmarł w 2016 roku. Urna z jego prochami spoczywa we wspólnej mogile powstańczej na Cmentarzu Wojennym w Powsinie. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15 Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Stanisław Milczyński ps. Gryf - Klub Historyczno-Patriotyczny Konstancin

Klub powstał z inicjatywy mieszkańców, w ramach budżetu obywatelskiego. Jego działalność to otwarte spotkania, których celem jest przybliżanie historii Polski i jej bohaterów, ze szczególnym uwzględnieniem historii Konstancina-Jeziorny i okolic. Spotkania będą miały urozmaiconą formę: filmy, wystawy, prelekcje historyków, kombatantów i świadków wydarzeń historycznych. W ramach klubu będą przygotowywane również krótkie reportaże filmowe o miejscach lub ludziach ważnych w gminie Konstancin-Jeziorna w kontekście historycznym. Spotkania odbywają się co miesiąc, w każdy drugi wtorek miesiąca. Koordynatorem Klubu jest Witold Rawski.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie