Informacje25 stycznia 2016, 18:00,

Strefa Kobiet Pozytywnie Zakręconych Konstancin-Jeziorna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


25 stycznia 2016 roku w godz. 18:00-21-00 zapraszamy na pierwsze inauguracyjne spotkanie w Strefie Kobiet Pozytywnie Zakręconych. Miejsce: Hugonówka, Konstancin-Jeziorna. Zapraszamy wszystkie kobiety zainteresowane stworzeniem miejsca magicznego, energetycznego, pozytywnego, w którym będą mogły się spotykać, rozwijać, integrować po to aby dawać sobie wzajemnie wsparcie i wymieniać doświadczenia zarówno życiowe jak i zawodowe.

STREFA KOBIET POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH KONSTANCIN-JEZIORNA

Razem z Tobą chcemy stworzyć siedzibę dla kobiet, które w końcu gdzieś chcą wyjść, coś zrobić nie tylko dla siebie ale i dla innych. Miejsce odreagowania od codziennych obowiązków zawodowych i rodzinnych, dzięki którym zyskasz więcej energii i radości życia.

Wspólnie z Tobą chcemy wykreować takie miejsce, które da Ci możliwość:
- spotykania się z innymi kobietami i wymiany doświadczeń,
- wspierania siebie nawzajem w działaniach,
- obudzenia w sobie potencjału, wiary w siebie, w swoje możliwości,
- stworzenia nowych rozwiązań dla swoich potrzeb,
- zaangażowania się w działania charytatywne,
- spotykania ciekawych uzdolnionych ludzi, którzy chcą się dzielić swoimi talentami,
- poznawania siebie oraz osób, które inspirują do działania, podejmowania decyzji, brania życia we własne ręce z większą wiarą – że mogę i dam radę.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

STREFA KOBIET POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH KONSTANCIN-JEZIORNA

Pamiętaj - Zamknięcie się w czterech ścianach prowadzi do poczucia odizolowania, niewiary w siebie, że jeszcze coś znaczę i do czegoś jestem potrzebna. Prowadzi to do poczucia bezradności, osamotnienia w zmaganiach z codziennością. Strefa Kobiet ma pokazać, że tak nie jest. Ma być miejscem odreagowania od codziennych obowiązków zawodowych i rodzinnych, dzięki któremu zyskasz poczucie przynależności i sensu życia.

Spotkania będą prowadzone przez Alicję Stankiewicz, doświadczoną psycholog, trenerkę, coacha ACC ICF, gospodynię Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych. Stwórz z nami to miejsce. Bądź jego częścią.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje23 stycznia 2016, 12:00,

Przewodnik turystyczny Kalejdoskop Konstancina-Jeziorny


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

23 stycznia 2016 roku o godz. 12.00 odbędzie się spotkanie autorskie na temat przewodnika turystycznego: Kalejdoskop Konstancina-Jeziorny. Miejsce: KDK, ul. Mostowa 15, Hugonówka, Konstancin. Zapraszamy na spotkanie z twórcami przewodnika. Dla gości bezpłatne egzemplarze. Więcej informacji na stronie internetowej: visitkonstancin.pl

PRZEWODNIK TURYSTYCZNY KALEJDOSKOP KONSTANCINA-JEZIORNY

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie