Informacje20 września 2014, 10:00,

Street Art Jam Piaseczno 2014

Nie bez powodu pierwsza edycja Street Art Jam odbywa się na terenie piaseczyńskiej kolejki wąskotorowej. Chcemy, by to industrialne miejsce nabrało pozytywnej energii. Celem imprezy jest krzewienie kultury street artowej, ukazanie sztuki ulicy w wymiarze upiększania miasta oraz pobudzenie społeczności do dbania o wspólną przestrzeń w niekonwencjonalny sposób. Piaseczno tego dnia zamieni się mekkę malarzy. Będziemy gościć najznamienitszych artystów z całej Polski. Na naszych oczach powstanie jedyny w swoim rodzaju labirynt sztuki ulicznej. Jest to jedna z niewielu okazji by na żywo zobaczyć i uczestniczyć w procesie tworzenia dzieł sztuki. Zalegalizujmy sztukę w naszych umysłach!

Street Art Jam Piaseczno 2014

Street Art Jam: JOSK, HERSK ONER, LITER , ZEN, GOAL, ELROI, CRUDE, QUIZ , LINER, FORIN, SIME , AIBE/Berlin, BZYKER, CAWS, TICAL, FELTO, PUSHE, ESZE, TOKE, TEMPZ, OGRYZ, RISKY, BIGI(ATS), SIMS , PHEONE , GIFE, SUMO, TRIZN, PHAT, KOXU, OWER, NESH, MERD, GUFFY, DUDU, THOR, JAME, JOTER, PASKAL, ROB ROY, ACID, SAYZ, BEXA, FRYT, BOAST, CEIK, SZEJN, PEST, KET124, AEROS, RATER, SALT, AKUMA, ATOK, PERS KTR, SAMER, POTWÓR, SC Szyman, JOWE , Johnny Lemonade, Mgr. MORS, ZADEK.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Rap Jam: Kudłaty, Hałastra, Pecka, Wolny & Danon, Chamski bruk, Dzieje się, W2H, Arti/Efiks/Kosmos, Czarne Mleko, Siódme Piętro, Aemski, Jaco & Warszawski, NTA, Obi, Nikone, BRZ, Koński, Proceente & Łysonzi, Hades, Biara & Wron.

Prowadzący: Dj Mariano MBH, Dj Radosny, DJ Ejkej, Rufin MC. Oraz: # WARSZTATY GRAFFITI DLA DZIECI (10:00 - 13:00) # BMX STREET COURSE # STREFA CHILL'U # HIP-HOP DANCE: SZKOŁA GRAWITACJA # B-BOY JAM: SZKOŁA I.D.CENTER # GASTROSTREFA & OGRÓDEK PIWNY

Organizatorzy: Eco Choice i Street Art and Grafiti School. Partnerzy: Piaseczyńsko-Grójeckie Towarzystwo Kolei Wąskotorowej, Gmina Piaseczno, Centrum Kultury Piaseczno, Mateusz Strojewski Photography, RapDama, Aloha Entertainment, Synergia Skateshop.

Sponsorzy: Bic , MB Motors Mercedes , Leroy Merlin , Wagner , EcoDecor , Pepsi, Jarper, Tedex, PWiK, Akademia Aktywnej Edukacji Montessori, Budokrusz, Unilogo.

Informacje14 września 2014, 09:36,

Warsztaty i bajka Czerwony Kapturek

Dziś o 14:00 RODZINNA UCIECHA zapraszamy do Kina na warsztaty plastyczne i bajkę animowaną "Czerwony Kapturek"! Więcej informacji na plakacie.

Warsztaty i bajka Czerwony Kapturek