Informacje31 marca 2017, 08:00,

Strajk placówek oświatowych w Gminie Piaseczno

Szanowni Rodzice/Opiekunowie prawni uczniów z Gminy Piaseczno. W związku z otrzymanym w dniu 23.03.2017 pismem z Oddziału Powiatowego Zarządu Nauczycielstwa Polskiego o planowanym jednodniowym, ogólnopolskim strajku nauczycieli przeciwko reformie oświaty w Polsce, informujemy, że do strajku w piątek 31 marca 2017 r. na terenie Gminy Piaseczno przystąpiły następujące placówki oświatowe:

1. Przedszkole Nr 4 w Piasecznie
2. Przedszkole Nr 8 w Piasecznie
3. Przedszkole Nr 10 w Piasecznie
4. Przedszkole Nr 11 w Piasecznie
5. Gimnazjum Nr 2 w Piasecznie
6. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Piasecznie
7. Szkoła Podstawowa Nr 5 w Piasecznie
8. Zespół Szkół Publicznych w Piasecznie
9. Zespół Szkół Publicznych w Zalesiu Górnym
10. Zespół Szkół Publicznych w Józefosławiu
11. Zespół Szkół Publicznych w Złotokłosie
12. Zespół Szkół Publicznych w Chylicach

STRAJK PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W GMINIE PIASECZNO

Uczniowie, którzy przyjdą do tych placówek w dniu strajku będą mieć zapewnioną opiekę w formie zajęć opiekuńczo – wychowawczych. W placówkach tych nie będą podawane posiłki oraz nie będzie funkcjonował gimbus.

Strajk w placówkach oświatowych będzie trwał w godzinach pracy szkoły, a jego organizatorem na terenie Gminy Piaseczno jest Zarząd Oddziału Powiatowego ZNP w Piasecznie.

W celu uzyskania wyczerpujących informacji funkcjonowania oraz organizacji szkoły/placówki w dniu strajku proszę kontaktować się bezpośrednio z Dyrekcją Szkoły/Przedszkola. Dane kontaktowe do wszystkich placówek oświatowych zamieszczone są na stronie internetowej: http://oswiata.piaseczno.eu

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Informacje31 marca 2017, 19:00,

Spotkanie z posłem Kornelem Morawieckim w Konstancinie

31 marca 2017 roku o godz. 19:00 odbędzie się spotkanie z posłem Kornelem Morawieckim. Miejsce: restauracja La Grappa ul. J. Piłsudskiego 26, Konstancin-Jeziorna.

SPOTKANIE Z POSŁEM KORNELEM MORAWIECKIM

Kornel Morawiecki (ur. 3 maja 1941 w Warszawie) – polski polityk, działacz opozycji antykomunistycznej w PRL, założyciel i przewodniczący Solidarności Walczącej, doktor fizyki, nauczyciel akademicki. Kandydat w wyborach prezydenckich w 2010, poseł i marszałek senior Sejmu VIII kadencji.