Informacje16 marca 2007, 00:00,

Stowarzyszenie Dobra Wola na terenie gminy Lesznowola

Na terenie gminy Lesznowola działa Stowarzyszenie Dobra Wola, którego celem jest niesienie pomocy osobom upośledzonym umysłowo lub fizycznie. Nazwa Dobra Wola nie jest przypadkowa, ponieważ do powstania stowarzyszenia potrzebna była „dobra wola" wszystkich, którzy się do tego przyczynili, ale przede wszystkim współpraca rodziców i opiekunów osób dotkniętych przez los.

Stowarzyszenie Dobra Wola

Stowarzyszenie Dobra Wola zaczyna swoją działalność od planu zorganizowania półkolonii dla dzieci niepełnosprawnych w £azach. Ponieważ zapewnienie pociechom bezpiecznego spędzenia czasu w okresie wakacyjnym jest jednym z największych problemów, zapraszają wszystkich ludzi dobrej woli do współpracy. W najbliższym czasie będą uczestniczyć w imprezach integracyjnych organizowanych przez gminę Lesznowola, na które również serdecznie zapraszają.

Kontakt ze stowarzyszeniem Dobra Wola i bliższe informacje pod numerem telefonu: 0602 748 816 oraz 022 750 95 49.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje9 października 2007, 00:00,

Cyrk Krasnal odwiedzi Piaseczno - zaproszenie na występ

9 października 2007 roku o godzinie 17:00, odbędzie się pokaz cyrkowy w Piasecznie, podczas którego zaprezentuje się Cyrk Krasnal. Informacje o przyjeździe cyrku do Piaseczna, znaleźliśmy na plakatach informacyjnych rozwieszonych na terenie piaseczyńskiego bazarku. Zdjęcie plakatu Cyrku Krasnal przedstawiamy poniżej:

Cyrk Krasnal odwiedzi Piaseczno

Cyrk Krasnal został założony w 2002 roku przez panią Teresę Ciesielską. Na początku cyrk krasnal jeździł z międzynarodowym programem artystycznym, którego największą atrakcją cieszyły się występy niedźwiedzi, koni a także ewolucji na trapezie. Według informacji na stronie cyrku (cyrkkransal.blox.pl) gwarantują ponad 2 godziny świetnej zabaw, podczas której można zobaczyć: pokazy na linie pionowej, tresurę małpek, balans ze szkłem, ewolucje na wałkach, zabawy z clownem, taniec z wężami, ewolucje na trapezie, fruwające sześciokąty, tresura pudelków oraz hula-hop. Zapraszamy na barwne widowisko cyrkowe w wykonaniu Cyrku Krasnal.

Namiot cyrkowy Cyrku Krasnal stanie na placu przy skrzyżowaniu ulic Okulickiego i Wojska Polskiego. Poniżej mapka lokalizacyjna:

Lokalizacja Cyrku Krasnal w Piasecznie

Jeżeli byliście kiedyś na występach Cyrku Krasnal, to prosimy o komentarze, które pomogą innym w podjęciu decyzji o skorzystaniu z oferty tego cyrku w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno