Informacje11 listopada 2013, 00:00,

Stopnie w szkole - pomagają czy hamują rozwój kreatywności ucznia - APM w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na wykłady Akademii Pozytywnego Myślenia, które prowadził będzie Jacek Galus - trener rozwoju osobistego. Najbliższy wykład odbędzie się 13 listopada 2013 roku o godz. 18.00 w filii KDK przy ul. Sobieskiego 6, Konstancin-Jeziorna. Podczas spotkania padną odpowiedzi m.in. na pytanie: stopnie w szkole - pomagają czy hamują rozwój kreatywności ucznia? Wstęp wolny. Zapraszamy na wykład Akademii Pozytywnego Myślenia w Konstancinie-Jeziornie.

autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje8 listopada 2013, 00:00,

Koncert z okazji Święta Niepodległości w wykonaniu Chóru Miasta Tarczyna

Barbara Galicz - Burmistrz Tarczyna, Ks. Władysław Michalczyk - Prałat, proboszcz Parafii pw. Św. Mikołaja w Tarczynie, Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zapraszają na koncert patriotyczno-religijny z okazji Święta Niepodległości w wykonaniu Chóru Miasta Tarczyna. Koncert odbędzie się 11 listopada 2013 roku o godz. 15.00 w kościele p.w. Św. Mikołaja w Tarczynie. Wywieś flagę - bądź dumny z Polski!

Koncert z okazji Święta Niepodległości w wykonaniu Chóru Miasta Tarczyna
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Tarczyn