Informacje22 czerwca 2014, 15:00,

Stawiamy Na Rodzinę piknik rodzinny w Łazach

W niedzielę 22 czerwca 2014 roku w godz. 15.00-19.00 na terenie gminy Lesznowola odbędą się obchody Międzynarodowego Święta Rodziny. Zapraszamy na wesoły Piknik Rodzinny pod hasłem STAWIAMY NA RODZINĘ. Organizatorzy: Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola, ZOPO, GBP, GKRPA, GOPS, GOK. Miejsce: teren boiska ZS w Łazach, ul. ks. Słojewskiego 1. Zapraszamy na piknik rodzinny w Łazach.

Informacje18 czerwca 2014, 17:21,

Nowości w kinach sieci Multikino

20 czerwca w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo długo oczekiwaną animację Jak wytresować smoka 2. Przygody małego Wikinga będzie można zobaczyć w ramach akcji Rodzina do kina Multikino i Radio ZET - rodzice płacą za bilet tyle samo co dziecko. W czerwcu na widzów dodatkowo czekają wyjątkowe wydarzenia specjalne:

23-25.06.2014 r. – Multikino zaprasza na Teen Music Festival, podczas którego będzie można zobaczyć trzy filmy: 23 czerwca – „Violetta: Koncert”, 24 czerwca – „Justin Bieber: Never Say Never” w 3D oraz 25 czerwca – „Justin Bieber. Believe”

23.06.2014 r. – „Elektryzujący!” (The Rolling Stone).” Wspaniały i fascynujący” (New York Times). W ramach Kocham Kino w Multikinie „O krok od sławy”, nagrodzona Oscarem opowieść o wokalistach i wokalistkach skrytych za sukcesami największych gwiazd muzyki: Micka Jaggera, Bruce’a Springsteena czy Stinga.

26.06.2014 r. – retransmisja opery „Don Carlo”, określanej jako mistrzowskie i pełne niuansów dzieło Giuseppe Verdiego. Nagranie zrealizowano w 2013 roku w Salzburgu, podczas corocznego największego festiwalu muzycznego w Europie. W roli tytułowej Jonas Kaufmann.

27.06.2014 r. – ENEMEF: Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni ponownie na wielkim ekranie na specjalne życzenie widzów – już 27 czerwca! Ten maraton to doskonała okazja, żeby zobaczyć trylogię J.R.R. Tolkiena w wersjach reżyserskich.