Informacje19 października 2017, 07:56,

Start programu w ramach kampanii Kręci mnie bezpieczeństwo


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Mistrzowie sportu i policjanci, wśród których był również mł.asp. Paweł Zajc – mistrz Aikido, rozpoczęli program profilaktyczny skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych pod nazwą „Łączy nas sport nie narkotyki” a wszystko to w ramach kampanii społecznej „Kręci mnie bezpieczeństwo”.

START PROGRAMU W RAMACH KAMPANII KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO

W Piasecznie w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo”, zainaugurowano w tutejszych szkołach program pod nazwą „Łączy nas sport nie narkotyki”. Na pierwszym w tym roku szkolnym spotkaniu, gościł jego twórca Piotr Bąkowski- wielokrotny Mistrz Świata w kickboxingu.

Zajęcia odbyły się w Ośrodku Szkolno- Wychowawczym przy ul. Szpitalnej w Piasecznie. Program współprowadzony jest przez piaseczyńską policję, a głównym jej celem jest idea rozwoju osobowego i samodoskonalenia się, dającego siłę odrzucania negatywnych i groźnych zachowań dotyczących młodzieży wieku szolnego.

W programie podzielonym na dwie części uczestniczyli oprócz Pana Piotra Bąkowskiego, także Pani Dominka Rembelska – mistrzyni świata Capoeiry, oraz policjant z piaseczyńskiej drogówki mł. asp. Paweł Zajc- mistrz i trener Aikido oraz kom. Jarosław Sawicki.

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje24 października 2017, 17:00,

55-lecie piaseczyńskiego chóru LIRA


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

24 października 2017 roku o godz. 19:00 odbędą się obchody 55-lecie piaseczyńskiego chóru LIRA. Miejsce: Dom Kultury ul. Kościuszki 49, Piaseczno. Organizatorzy: Piaseczyński Chór Lira, Centrum Kultury w Piasecznie. Wstęp wolny.

55-LECIE PIASECZYŃSKIEGO CHÓRU LIRA

Chór LIRA Romuald Stępniewski - dyrygent Od 20 lat prowadzi Chór Lira, ukończył Akademię Muzyczną w Warszawie, społecznik mocno zaangażowany w problemy lokalnej społeczności. Liczy 40 śpiewaków - amatorów w różnym wieku. Do chóru należą osoby różnych zawodów, którzy kochają śpiew i poświęcają swój czas na próby, naukę i koncerty. W repertuarze znajdują się utwory: patriotyczne, ludowe, sakralne, jak również kolędy i pastorałki. Zapraszamy wszystkich chętnych! Godzina i dzień zajęć: Poniedziałek 16.30-18.30 Czwartek 16.30-18.30

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie