Informacje26 września 2008, 00:00,

Staropolski Wieczór koncert w Kościele NMP Góra Kalwaria

Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki, Mecenasem cyklu Samorząd Województwa Mazowieckiego, Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii oraz Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Górze Kalwarii serdecznie zapraszają na koncert Josepha Haydna z cyklu Staropolskie Wieczory w Zabytkach Architektury Mazowieckiej. Koncert odbędzie się w sobotę 27 września 2008 roku, o godzinie 20:00 w Kościele Parafialnym pw. Niepokalanego Poczęcia NMP Góra Kalwaria.

Podczas koncertu Josepha Haydna z cyklu Staropolskie Wieczory w Zabytkach Architektury Mazowieckiej wystąpią: Anna Karasińska - sopran, Aneta £ukaszewicz - mezzosopran, Tomasz Krzysica - tenor, Robert Gierlach - bas, Olsztyński Chór Kameralny Collegium Musicum pod dyr. Janusza Wilińskiego oraz Orkiestra Sinfonia Viva pod dyr. Tomasza Radziwonowicza. Wykonana zostanie m.in. Symfonia e-moll nr 44 żałobna oraz Mszę B-dur Terezjańską. Serdecznie zapraszamy na Staropolski Wieczór w Górze Kalwarii.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje27 września 2008, 00:00,

28 września zobacz mecz: KS Piaseczno - Radomiak Radom

Informujemy, że w najbliższą niedzielę 28 września 2008 roku, odbędzie się mecz piłki nożnej piaseczyńskiej drużyny KS Piaseczno z zespołem Radomiak Radom. Mecz piłki nożnej rozpoczyna się o godzinie 13:30 i będzie rozgrywany na Stadionie Miejskim przy ul. 1 Maja w Piasecznie. Bilety na mecz kosztują 10 zł normalny oraz 5 zł ulgowy. Kobiety i dzieci mają wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na mecz piłki nożnej: KS Piaseczno - Radomiak Radom i wspierania naszych lokalnych piłkarzy!

Mecz piłki nożnej KS Piaseczno - Radomiak Radom

Niedzielny mecz naszej drużyny, to najważniejszy mecz w rundzie jesiennej. Będzie to mecz o fotel lidera IV ligii. Celem KS Piaseczno jest awans do III ligii i jak na razie wszystko zmierza w dobrym kierunku. Do tej pory oba zespoły zanotowały po 7 zwycięstw i jeden remis. Mecz piłki nożnej, zapowiada się niezwykle ciekawie. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy i prosimy o gorący doping, który pomoże biało-niebieskim w odniesieniu zwycięstwa. KS Piaseczno zagra dla siebie, dla klubu, a przede wszystkim dla kibiców. Więcej informacji na temat KS Piaseczno, znajdziecie na oficjalnej stronie piaseczyńskiego Klubu Sportowego: www.kspiaseczno.pl. Zachęcamy również do zapoznania się z nieoficjalną stroną KS Piaseczno: www.kspiaseczno.jogger.pl, na której możecie śledzić relacje z poszczególnych meczy piaseczyńskiej drużyny.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno