Informacje3 czerwca 2016, 17:00,

Stanisław Srokowski w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


3 czerwca 2016 roku o godzinie 17:00 zapraszamy na spotkanie organizowane przez Stowarzyszenie Rodzin "Polska Pamięć i Tożsamość" oraz Obóz Narodowo-Radykalny Piaseczno ze znanym poetą, dramaturgiem, prozaikiem i autorem wielu pozycji dotyczących ludobójstwa Polaków na Wołyniu dokonanego przez Ukraińską Powstańczą Armię i Organizacje Ukraińskich Nacjonalistów. Na podstawie jego powieści nakręcony został film "Wołyń" Wojciecha Smarzowskiego. Miejsce: Parafia św. Anny w Piasecznie (aula Niebieska) pl. Piłsudskiego 10 w Piasecznie.

STANISŁAW SROKOWSKI W PIASECZNIE

Stanisław Srokowski przybliży mieszkańcom Piaseczna tragiczną historię Rzezi wołyńskiej, kulminacyjnego punktu ludobójstwa dokonanego w czasie II Wojny Światowej, na Polakach przez ukraińskich szowinistów z OUN UPA. Ta zapomniana karta naszej historii dziś jest na nowo odkrywana. Wejście na spotkanie oczywiście za darmo. Zapraszamy!

Tomasz Kalinowski - Rzecznik prasowy ONR

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje23 maja 2016, 18:00,

Koncerty z okazji Dnia Mamy 2016


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zaprasza na dwa koncerty z okazji Dnia Mamy. 21 maja 2016 roku o godz. 17.00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury przy ul. Białka 9 wystąpią uczniowie I Niepublicznej Szkoły Muzycznej I st. w Górze Kalwarii oraz Studia Muzyczno-Wokalnego Orfeusz, natomiast 23 maja 2016 roku o godz. 18.00 w Sali Kina Uciecha, ul. Ks. Sajny 14 - uczniowie Ogniska Muzycznego, działającego przy Ośrodku Kultury, pod okiem Danuty Korulczyk. Wstęp na obydwa wydarzenia wolny.

KONCERTY Z OKAZJI DNIA MAMY 2016

KONCERTY Z OKAZJI DNIA MAMY 2016

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie