Informacje12 listopada 2013, 00:00,

Stand-up Polska: Cezary Jurkiewicz i Krzysztof Unrug w Szarej Eminencji Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Szara Eminencja zapraszamy na pierwszy występ komików Stand-up Polska w Piasecznie. Przed państwem wystąpią: Cezary Jurkiewicz i Krzysztof Unrug. Stand-up odbędzie się 14 listopada 2013 roku i rozpocznie się o godz. 20.00 Bilety w sprzedaży w barze Szarej Eminencji. Cena: przedsprzedaż 15 zł / w dniu występu 20zł. Szara Eminencja znajduje się przy ul. Sienkiewicza 11 w Piasecznie. Zapraszamy na występ komików Stand-up Polska.

STAND-UP POLSKA: CEZARY JURKIEWICZ I KRZYSZTOF UNRUG W SZAREJ EMINENCJI

Cezary Jurkiewicz jeden z prekursorów klubowego stand-up comedy w Polsce. Występuje od 2009 roku, można go było widzieć w HBO Stand-up Comedy Club oraz obu sezonach Comedy Central Prezentuje. Ma wyjątkowo ostry i bezkompromisowy styl, co idealnie kontrastuje z jego dziecinnym wyglądem.


Krzysztof Unrug pochodzi z rodziny o korzeniach szlacheckich z elementami tradycji patologicznej. Karierę komika zaczął już w szkole podstawowej, jako klasowy błazen (celem uniknięcia przemocy stosowanej powszechnie przez grupę trzymającą władzę). W liceum był już członkiem gangu. Jako, że jest wątły, nie ma mięśni i do amanta mu daleko, specjalizuje się w głosonaśladownictwie. Ostatnio pracuje nad doskonaleniem głosu prof. Senyszyn. Lubi zimę, ale zima nie lubi jego.

autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje13 listopada 2013, 00:00,

Relacja ze Święta Niepodległości w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Obchody Dnia Niepodległości w Piasecznie, rozpoczęły się Mszą Św. w kościele Św. Anny z udziałem władz powiatu oraz przedstawicieli samorządu gminy. Po nabożeństwie na placu przed ratuszem wszyscy zgromadzeni, a wśród nich m.in. samorządowcy, strażacy, policjanci, harcerze, weterani, przedstawiciele organizacji społecznych odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego. Następnie do zgromadzonych przemówił Starosta Piaseczyński Jan Adam Dąbek oraz Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisław Lis, który wspomniał w swojej mowie o wyboistej i długiej drodze, jaką nasi przodkowie pokonać musieli, aby odzyskać niepodległość Rzeczpospolitej.

RELACJA Z OBCHODÓW ŚWIęTA NIEPODLEG£OŚCI W PIASECZNIE

- Dlatego dzisiaj, bogatsi o te smutne doświadczenia, tym bardziej szanować powinniśmy naszą ojczyznę i docenić czasy w jakich przyszło nam żyć, z dala od wojen i globalnych konfliktów, w demokratycznym społeczeństwie, gdzie respektowane są wszelkie swobody obywatelskie. Dzisiaj sami decydujemy o naszej przyszłości i teraźniejszości, która może nie zawsze jest łatwa ale wierzę, że wspólnie możemy ją ulepszać – powiedział Burmistrz Zdzisław Lis.

RELACJA Z OBCHODÓW ŚWIęTA NIEPODLEG£OŚCI W PIASECZNIE

Przed tablicami patriotycznymi wieńce złożyli m.in. Burmistrz wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Piotrem Obłozą i Wiceprzewodniczącą Rady Miejskiej Hanną Krzyżewską. Burmistrz następnie przypinał przybyłym na uroczystość mieszkańcom biało – czerwone kotyliony, przygotowane przez dzieci z Przedszkola „Smyk”. Obchody przed ratuszem zakończył koncert utworów patriotycznych w wykonaniu Chóru „Lira”. Święto Niepodległości zwieńczył wieczorny koncert Niny Nowak, przy akompaniamencie fortepianowym Hanny Andrzejewskiej, zorganizowany w Domu Parafialnym.

RELACJA Z OBCHODÓW ŚWIęTA NIEPODLEG£OŚCI W PIASECZNIE
autor/źródło: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie