Informacje24 marca 2015, 20:00,

Stand-up comedy: Tomek Kołecki i Bartosz Zalewski na żywo w Szarej Eminencji w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Stand-up wraca do Szarej Eminencji. 24 marca 2015 roku o godz. 20.00 wystąpią specjalnie dla Was: Tomek Kołecki i Bartosz Zalewski. Miejsce: Szara Eminencja Piaseczno, ul. Sienkiewicza 11. Bilety: 10 zł przedsprzedaż / 15 zł w dniu występu. UWAGA! Podczas występu kuchnia wstrzyma pracę. Zapraszamy!

Stand-up comedy: Tomek Kołecki i Bartosz Zalewski na żywo w Szarej Eminencji

Tomek Kołecki - Najmłodszy komik w Polsce. Ma 17 lat a stand-upem zajmuje się od dwóch. Na jego występach dobrze bawią się młodzi i starzy. Jedni mogą odnieść jego żarty i przemyślenia do swojego życia inni przypomnieć sobie czasy młodości. Brał udział w festiwalu "ludzik" oraz w pierwszej edycji "polskiej ligi stand-upu". Mieszkaniec Józefosławia.

Bartosz Zalewski - znany też jako Zartosz Balewski. Nieszablonowy komik. Można o nim powiedzieć wszystko i nic. Większość mówi nic, ale kiedyś coś powie. Stand-up comedy traktuje jako tańszą alternatywę dla terapii, dlatego szykujcie się na występ pełen wywlekania wątpliwości toczących dusze XXI-wiecznego młodego mężczyzny, opatrzoną absolutnie bezwstydnymi elementami z życia własnego i cudzego. Celem pośrednim jest wywołanie podobnego rozedrgania, a ostatecznym - szczery śmiech z własnej ułomności.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=37&t=6763&start=75
Informacje28 marca 2015, 10:00,

JAK TO DRZEWIEJ BYWAŁO - spacer z przewodnikiem Stanisławem Hofmanem po Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Serdecznie zapraszam na spacer z przewodnikiem Stanisławem Hofmanem, z cyklu JAK TO DRZEWIEJ BYWAŁO pod tytułem Sezon czas zacząć. Spacer odbędzie się 28 marca 2015 roku (sobota). Zbiórka chętnych o godzinie 10.00, na Placu Piłsudskiego (Rynku) przed Ratuszem w Piasecznie. Spacer potrwa około dwie godziny. Impreza jest bezpłatna. Planowane jest przejście następującą trasą: ul. Kościelna, ul. Nadarzyńska, ul. Kniaziewicza, ul. Mickiewicza, ul. Krótka, ul. Świętojańska. Zapraszamy na spacer z przewodnikiem.

JAK TO DRZEWIEJ BYWAŁO - spacer z przewodnikiem Stanisławem Hofmanem po Piasecznie

Piotr Prawucki

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Martin, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=5175&start=30

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie