Informacje21 maja 2017, 08:00,

Stajnia Chojnów - 21 maja wycieczka rowerowa w ramach akcji Chodź na rower


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Przed nami 5 ciekawych wycieczek po gminie Piaseczno oraz sąsiednich miejscowościach. Jak zawsze, będziemy starali się pokazać Wam nowe miejsca oraz różne trasy. W tej edycji mamy trzech panów prowadzących :)

STAJNIA CHOJNÓW - WYCIECZKA ROWEROWA W RAMACH AKCJI CHODŹ NA ROWER

Pierwszą wycieczkę, 21 maja do "Stajni Chojnów" (30km) poprowadzi Adam Kępiński. 4 czerwca, też pod przewodnictwem Adam dotrzemy na "Lotnisko w Gassach" (30 km).

W lipcu dowodzić będzie Mariusz Nowakowski, który poprowadzi nas do Zagrody Ojrzanów(50 km) oraz Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach (55 km). Natomiast, 20 sierpnia z Pawłem Wlazło odwiedzimy „Zamek książąt mazowieckich w Czersku” (40 km).

Tradycyjnie podczas wycieczek, planujemy godzinną przerwę na ognisko integracyjne oraz losowanie nagród sportowych. Widzimy się już w tą niedzielę 21 maja na rynku w Piasecznie. Start wycieczki godz. 10.00.

Ps. Prosimy o przygotowanie rowerów do jazdy (nasmarowanie łańcuchów, napompowanie kół itd.), wzięcie ze sobą zapasowych dętek, łatek oraz kiełbaski na ognisko. Kaski na głowę również mile widziane.

Do zobaczenia!
Agnieszka Jarzębska

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje20 maja 2017, 17:15,

Yuko Kawai - koncert chopinowski


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

20 maja 2017 roku o godz. 19:15 odbędzie się koncert chopinowski Yuko Kawai, w ramach Piaseczyńskiej Wiosny Muzycznej. Miejsce: Kościół pw. Św. Anny w Piasecznie (po Mszy Świętej). W programie: Etiuda E-dur op.10 nr 3, Preludium e-moll op.28 nr 4, Preludium h-moll op.28 nr 6, Koncert fortepianowy e-moll op.11 Prowadzenie: Malina Sarnowska. Partnerem Piaseczyńskiej Wiosny Muzycznej jest Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris.

YUKO KAWAI - KONCERT CHOPINOWSKI

Yuko Kawai - urodziła się w Nagoi (Japonia). Gra na fortepianie od piątego roku życia. W trakcie studiów podyplomowych w Aichi została zauważona przez przebywającego wówczas w Japonii prof. Jana Ekiera. Rezultatem spotkania był przyjazd pianistki do Polski w 1991 roku, kontynuacja studiów w Akademii Muzycznej w Warszawie pod kierunkiem profesora i uzyskanie dyplomu tej uczelni. Yuko Kawai prowadzi intensywną działalność koncertową. Jako pierwsza zaprezentowała światowe prawykonanie koncertów fortepianowych e-moll i f-moll Chopina w wersji na jeden fortepian według Wydania Narodowego. Od 2001 roku jako pierwsza pianistka na świecie daje serie recitali dzieł wszystkich Fryderyka Chopina w oparciu o Wydanie Narodowe.

YUKO KAWAI - KONCERT CHOPINOWSKI

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie