Informacje19 września 2013, 00:00,

Sprzątanie Świata Pożegnanie Lata Orzeszyn


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Sołtys Chojnowa, Orzeszyna i Pilawy, Klub Kultury w Chojnowie, Stowarzyszenie Radosna Wieś oraz Nadleśnictwo Chojnów zapraszają mieszkańców na sprzątanie i pożegnanie lata, które odbędzie się w najbliższą sobotę 21 września 2013 roku od godz. 9.00 w Orzeszynie. Organizatorzy zapraszają na teren boiska w Orzeszynie i czekają na Was, żeby godnie pożegnać lato w Chojnowie zażywając świeżego powietrza. Po spotkaniu odbędzie się wspólna akcja sprzątania świata pod hasłem Odkrywamy Czystą Polskę.

SPRZ¡TANIE ŚWIATA POżEGNANIE LATA ORZESZYN

Po sprzątaniu organizatorzy zapraszają na uroczyste pożegnanie lata z Animkami (na terenie boiska). Będzie wizyta klaunów, pokaz iluzji na wesoło, tańce, konkursy, skręcane baloniki, stoisko malowania buziek, brokatowe tatuaże oraz fryzjer (sprayowanie włosów i doplatanki). Dodatkowo organizatorzy zaplanowali moc niespodzianek. Zapraszamy!
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje19 września 2013, 00:00,

Mistrzowie Polski z LUKS Trójka Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

13 i 15 września 2013 roku w Grudziądzu, odbyły się Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym w jeździe dwójkami i drużynowej jeździe na czas. Zawodnicy Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego TRÓJKA z Piaseczna w jeździe dwójkami zajęli pierwsze miejsce zdobywając złoty medal oraz tytuł MISTRZA POLSKI w kategorii junior. Nasza dwójka jechała w składzie: Krzysztof Tomaszewski oraz Michał Rzeźnicki. Gratulujemy!

Mistrzowie Polski z LUKS Trójka Piaseczno
autor/źródło: Redakcja
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie