Informacje7 maja 2008, 00:00,

SPRZ¡TAMY USTANÓW - przyłącz się do akcji sprzątania


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Stowarzyszenie Ustanów, Nadleśnictwo Chojnów, Urząd Gminy Prażmów, oraz Rada Sołecka Ustanowa zaprasza do wzięcia udziału w akcji: SPRZ¡TAMY USTANÓW. Akcja Sprzątanie Ustanowa, odbędzie się w najbliższą sobotę 10 maja 2008 roku, o godzinie 11:00. Zbiórka: skrzyżowanie ulic: Polnej, Słonecznikowej i Kasztanów. Organizatorzy sprzątania zapewniają: rękawiczki, worki na śmieci oraz kontenery.

SPRZ¡TAMY USTANÓW

Sprzątanie miejscowości Ustanów, obejmie: lasek przy ul. Długiej (ten między ulicami Jutrzenki i Leśną – przydadzą się grabie i kalosze), pobocze ulic m.in.: Głównej, Parkowej, Polnej, Kasztanów, Długiej, oraz inne zaśmiecone miejsca, które zauważone zostaną po drodze (plan miejscowości Ustanów). Każda para rąk, jest na wagę złota, w związku z tym zachęcamy mieszkańców, do licznego przybycia i przyłączenia się do akcji sprzątania Ustanowa. Informacja pochodzi z serwisu miejscowości Ustanów: www.ustanow.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Prażmów Ustanów

Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie

Informacje7 maja 2008, 00:00,

TARCZYńSKIE ŚWIęTO NIEZAPOMINAJKI Tarczyn 2008


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Burmistrz Gminy Tarczyn oraz Gminny Ośrodek Kultury Tarczyn zapraszają mieszkańców na Tarczyńskie Święto Niezapominajki, które odbędzie się w sobotę 10 maja 2008 roku na Rynku w Tarczynie. Podczas Święta Niezapominajki w Tarczynie, wystąpi m.in. związana z Piwnicą Pod Baranami Anna Szałapak, oraz Antonina Krzysztoń. Zapraszamy mieszkańców na Tarczyńskie Święto Niezapominajki do Tarczyna.

TARCZYńSKIE ŚWIęTO NIEZAPOMINAJKI - TARCZYN 2008

Tarczyńskie Święto Niezapominajki Tarczyn 2008 program:

Od 10:00 bezpłatne badania dla mieszkańców Tarczyna.
Wystawa malarstwa Andrzeja Kujawy i Dariusza Sieczki.
19:30 koncert Antoniny Krzysztoń.
21:00 koncert Anny Szałapak.

Bezpłatne badania dla mieszkańców Tarczyna, odbędą się na Placu obok Urzędu Miejskiego w Tarczynie. Zakres bezpłatnych badań obejmuje: mammografia dla wszystkich chętnych (mammografię wykonuje się po 40 roku życia), cytologia dla wszystkich chętnych, densytometria rentgenowska dla wszystkich chętnych, zwyczajowo raczej po ok. 45 roku życia, pakiet kardiologiczny: BMI, cukier we krwi, ciśnienie tętnicze - wszyscy chętni, badania słuchu dla wszystkich chętnych, ale szczególnie osób po 50 roku życia i pracujących w hałasie, spirometria badanie wydolności płuc - dla wszystkich chętnych, ale szczególnie palaczy, pracujących w szkodliwych warunkach, astmatyków, alergików. Osoby z nieprawidłowymi wynikami badań zostaną zaproszone do Centrum Zdrowia przy ul. Czajewicza w Piasecznie na bezpłatną konsultację lekarską, dalszą diagnostykę, oraz dobranie aparatu słuchowego.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie