Informacje16 kwietnia 2018, 09:45,

Spotkanie z trenerem Michałem Madeńskim w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Biblioteka Piaseczno Filia Piaseczno-Osiedle rozpoczęła cykl spotkań dla młodzieży gimnazjalnej na temat zawodów. Kolejnym gościem, który opowie o swojej pracy, będzie Michał Madeński. Spotkanie już w poniedziałek 16 kwietnia 2018 roku o godz. 11.45.

SPOTKANIE Z TRENEREM MICHAŁEM MADEŃSKIM W PIASECZNIE

Trener Michał Madeński (ur. 28.10.1989) – szkoleniowiec pierwszej drużyny Klubu Sportowego Konstancin, koordynator akademii piłkarskiej. Laureat tegorocznej Perły Mazowsza w kategorii „sport” w gminie Konstancin-Jeziorna. Odbył wiele staży trenerskich, między innymi pobierał nauki u trenera Jacka Magiery w Legii Warszawa.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje17 kwietnia 2018, 17:00,

Mięso okiem dietetyka w Tarczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

17 kwietnia 2018 roku o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie z dietetykiem na temat mięsa. Miejsce: sala Kina za Rogiem przy ul. Stępkowskiego 17 w Tarczynie. Wstęp wolny. 

MIĘSO OKIEM DIETETYKA W TARCZYNIE

"Mięso - okiem dietetyka" - temat kwietniowego spotkania Marcin Jasiński wybrał nawiązując do cyklu który zaproponował miesiąc temu. Rozpoczęliśmy zatem omawianie jednej popularnej diety każdego miesiąca. Na początek będzie to białkowa dieta Dukana. Ponadto, w związku z sezonem grillowym, dowiemy się w jaki sposób zdrowo i smacznie przygotować mięsne potrawy z grilla. Podczas spotkania omówimy również korzyści jak i zagrożenia wynikające zarówno z nadmiernego spożycia mięsa, jak i wykluczania produktów mięsnych z codziennego jadłospisu. Przybliżymy wartość odżywczą poszczególnych typów mięs oraz omówimy popularne zagadnienia takie jak np. pozostałości antybiotyków i leków w mięsie.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie