Informacje15 lutego 2014, 00:00,

Spotkanie z Teatrem Improwizacji w Piasecznie

Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza na spotkanie z Teatrem Improwizacji dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej, które odbędzie się 17 lutego 2014 roku w godz. 12.00-15.00. Miejsce: Sala Domu Kultury w Piasecznie przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy na spotkanie z Teatrem Improwizacji w Piasecznie.
Spotkanie z Teatrem Improwizacji w Piasecznie

Spotkanie z Teatrem Improwizacji ma na celu przybliżenie uczestnikom technik teatru improwizacji. Wspólne improwizowanie rozbudza ducha twórczości, uczy pracy zespołowej i efektywnej komunikacji . Jest także znakomitą zabawą. Ci, którzy zajmowali się teatrem wcześniej, pogłębią swoje umiejętności, ale aby uczyć się improwizacji teatralnej nie trzeba mieć wcześniejszych doświadczeń teatralnych. Sposób prowadzenia spotkania pomogą uczestnikom lepiej komunikować się z innymi ludźmi, zmniejszać stres podczas wystąpień publicznych, uczyć sztuki opowiadania historii. Powyższe umiejętności są bardzo przydatne np. w dzisiejszym środowisku pracy. Zapraszamy więc do wspólnej zabawy w improwizacje i czerpanie korzyści wynikających z tej zabawy.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje13 lutego 2014, 00:00,

Ferie zimowe Zima w mieście w Górze Kalwarii

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zaprasza dzieci w wieku 7 - 12 lat oraz młodzież do udziału w akcji Zima w mieście 2014. Kiedy: 17.02 - 28.02.2014 r. Gdzie: Ośrodek Kultury ul. por. Jana Białka 9 (dawny Dom Żołnierza). Koszt: 100 zł/ 2 tygodnie dla dzieci 7-12 lat. Młodzież 12-18 lat bezpłatnie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną na ferie zimowe.

Ferie zimowe Zima w mieście w Górze Kalwarii

POBIERZ:
- Program Zima w Mieście 2014 7-12 lat (.pdf)
- Program Zima w Mieście 2014 12-18 lat (.pdf)
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria