Informacje12 grudnia 2017, 10:38,

Spotkanie z policyjnym Borsukiem w Pracach Małych


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Dzielnicowy z komisariatu w Tarczynie sierż szt. Mariusz Latek zorganizował spotkanie prewencyjne dla najmłodszymi uczniów Szkoły Podstawowej w Pracach Małych. Funkcjonariusz opowiedział dzieciom o swojej pracy i przypomniał podstawowe zasady bezpieczeństwa. Największą niespodzianką był zaproszony do szkoły policyjny Borsuk.

SPOTKANIE Z POLICYJNYM BORSUKIEM W PRACACH MAŁYCH

Policyjne spotkania z dziećmi są okazją do zapoznawania z zadaniami funkcjonariuszy, a jednocześnie z zasadami bezpieczeństwa, które trzeba poznawać jak najwcześniej. Policjanci często są zapraszani do placówek oświatowych, gdzie przybliżają dzieciom swoją pracę i uczą właściwych zachowań w różnych sytuacjach.

Takie spotkanie ostatnio odbyło się w Szkole Podstawowej w Pracach Małych. 40 uczniów aktywnie uczestniczyło w zajęciach, odpowiadając na pytania sierż.szt. Mariusza Latka, dzielnicowego z komisariatu w Tarczynie, który zorganizował te zajęcia. Uczniowie najmłodszych klas szkoły dowiedzieli się m.in., że policjanci są po to, aby pomagać, i że każdy powinien codziennie dbać o bezpieczeństwo swoje i innych, szczególnie na drodze.

SPOTKANIE Z POLICYJNYM BORSUKIEM W PRACACH MAŁYCH

Największą niespodzianką stanowił jednak policyjny Borsuk, który specjalnie na to spotkanie przyjechał z Komendy Stołecznej Policji. Połączenie zabawy i działań profilaktyczno- edukacyjnych jest jednym z elementów profilaktyki prowadzonej dla najmłodszych mieszkańców naszego powiatu.

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje17 grudnia 2017, 15:00,

Kolędowanie w Spiżarni Musicalowej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Spiżarnia Musicalowa zaprasza na kolędowanie, które odbędzie się 17 grudnia 2017 roku o godz. 16.00. Miejsce: GOK w Tarczynie. Bilet: coś pysznego. W programie m.in.: premiera teledysku autorstwa Spiżarni Musicalowej, warsztaty świąteczne oraz kiermasz prac plastycznych. Wystąpią: dzieci, młodzież i rodzice Spiżarni Musicalowej oraz Tomasz Krezymon zagra na fortepianie.

KOLĘDOWANIE W SPIŻARNI MUSICALOWEJ

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zaprasza wszystkich krewnych i znajomych Spiżarni! Byłych, obecnych i przyszłych uczestników naszych zajęć! Zabierzcie ze sobą "małe conieco" i przybywajcie! Dajcie odpocząć niedzielnym serialom i teleturniejom.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie