Informacje16 kwietnia 2008, 00:00,

Spotkanie z podróżnikiem Mariuszem Kurcem - Piaseczno

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza serdecznie na spotkanie z podróżnikiem Mariuszem Kurcem, które odbędzie 18 kwietnia 2008 roku, o godzinie 10:00 w czytelni Biblioteki (ul. Kościuszki 49, Piaseczno). Mariusz Kurc: podróżnik i obieżyświat, powrócił właśnie z podróży po Skandynawii. Podczas spotkania, opowie swoje wrażenia i refleksje z tej wyprawy, jak i z poprzedniej do Afryki, uzupełni materiałem filmowym. Wspaniale jest docierać do miejsc, o których się marzyło, odkrywać nowe lądy - to słowa Mariusza Kurca. Zapraszamy na spotkanie z podróżnikiem Mariuszem Kurcem.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Piaseczno

Informacje16 kwietnia 2008, 00:00,

Koncert OSTATNIE TAKIE TRIO w Gospodzie Zalesie Dolne

Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu Ostatnie Takie Trio, który odbędzie się w najbliższy piątek 18 kwietnia 2008 roku, o godzinie 20:00 w Gospodzie Zalesie w Zalesiu Dolnym przy Al. 3-go Maja. Zespół Ostatnie Takie Trio wystąpi w składzie: Paweł Górski (gitara i śpiew), Marcin Węgrzyński (gitara basowa), oraz Piotr Maciejczyk (akordeon). Podczas piątkowego koncertu zespół zagra piosenki: Osieckiej, Grechuty, Cohena, Brassensa, Pod Budą, Starego Dobrego Małżeństwa, Garczarka. O koncercie poinformował nas Marcin z Uwielin, na naszym forum w wątku: Ostatnie Takie Trio. Zapraszamy wszystkich na koncert zespołu Ostatnie Takie Trio do Zalesia Dolnego.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Zalesie Dolne