Informacje4 kwietnia 2019, 07:00,

Spotkanie z pisarką Renatą Piątkowską w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


4 kwietnia 2019 roku o godz. 9.00 i 11.00 zapraszamy na spotkania z uznaną polską pisarką Renatą Piątkowską, laureatką wielu nagród z dziedziny książek dla dzieci. To autorka książek takich jak: „Opowiadań dla przedszkolaków”, „Nie ma nudnych dni”, „Z przysłowiami za pan brat”. Miejsce: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno, ul. Kościuszki 49. Oddział dla dzieci. Serdecznie zapraszamy. 

Spotkanie z pisarką Renatą Piątkowską w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje1 kwietnia 2019, 18:37,

Robert Pach - nowym Komendantem Powiatowym Policji w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

1 kwietnia o godzinie 12.00 w piaseczyńskiej komendzie odbyła się uroczysta odprawa, podczas której Komendant Stołeczny Policji Pan nadinspektor. Paweł Dobrodziej na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie powołał Pana mł. insp. Roberta Pacha.

ROBERT PACH - NOWYM KOMENDANTEM POWIATOWYM POLICJI W PIASECZNIE

Uroczysta odprawa rozpoczęła się od złożenia meldunku Komendantowi Stołecznemu Policji Panu nadinspektorowi Pawłowi Dobrodziejowi przez prowadzącego uroczystą zbiórkę Pana asp szt. Tomasza Nowakowskiego.

W uroczystości uczestniczyli także pełniący obowiązki zastępców Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie Panowie nadkomisarz Rafał Pałdyna i komisarz Janusz Ołdak. Gościliśmy również przedstawicieli samorządu piaseczyńskiego pod przewodnictwem Pana Starosty Ksawerego Guta. Gminy i miasta powiatu reprezentowali Burmistrzowie, Wójtowie i ich zastępcy. Byli z nami również Komendanci Powiatowej Straży Pożarnej oraz Straży Gminnych. Swoją obecnością dzisiejszą uroczystość zaszczycił również były Komendant Powiatowy Policji w Piasecznie Pan Robert Chmielewski.

Podinspektor Agnieszka Sapińska – naczelnik wydziału kadr KSP odczytała rozkaz personalny podpisany przez Komendanta Stołecznego Policji o powołaniu z dniem 01 kwietnia 2019 r. na stanowisko: Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie – Pana mł. insp. Roberta Pacha.

Komendant Stołeczny Policji Pan nadinspektor Paweł Dobrodziej w swoim wystąpieniu pogratulował i przypomniał 29- letnie doświadczenie mł. insp. Roberta Pacha w służbie na rzecz społeczeństwa.

Robert Pach - Komendant Powiatowy Policji w Piasecznie

Komendant Powiatowy Policji w Piasecznie Pan mł. insp. Robert Pach podziękował za wyróżnienie i okazane mu zaufanie. Wyraził nadzieję, że razem z policjantami powiatu piaseczyńskiego będzie dbać o bezpieczeństwo mieszkańców i tworzyć Policję skuteczną, zasługującą na społeczny szacunek i zaufanie. Pan komendant podziękował również obecnym na uroczystości samorządowcom, dzięki którym zawsze możemy liczyć na ich pomoc i wsparcie.

W imieniu samorządu głos zabrał Starosta Powiatu Piaseczyńskiego Pan Ksawery Gut, który podkreśli dotychczasową bardzo dobrą współpracę z policją mając nadzieję, że kolejne lata przyniosą w dziedzinie bezpieczeństwa tylko dobre informacje.

Uroczystość zakończyła się odprowadzeniem sztandaru Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie oraz złożeniem przez Pana asp.szt. Tomasza Nowakowskiego meldunku Komendantowi Stołecznemu Policji Panu nadinsp. Pawłowi Dobrodziejowi o zakończeniu uroczystego apelu.

Panu Komendantowi mł. insp. Robertowi Pachowi serdecznie gratulujemy!

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie