Informacje3 kwietnia 2019, 16:00,

Spotkanie z pisarką Adrianną Szymańską w Piasecznie

3 kwietnia 2019 roku o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie z debiutującą pisarką Adrianną Szymańską, która jest autorką powieści „Domek”. Jest to książka mieszająca zabawę z refleksją, obfita w różne postacie, każda z własnymi pragnieniami, emocjami i namiętnościami. Wydarzenia rodu z miejscowości Ryki pochłoną czytelnika, tak że na chwilę stanie się jej mieszkańcem. Miejsce: Miejski Klubi Seniora, ul. Dworcowa 9. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Spotkanie z pisarką Adrianną Szymańską w Piasecznie

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Adrianna Szymańska – urodziła się w 1993 roku, mieszka w Warszawie. Ukończyła filologię polską ze specjalizacją edytorską. W czasie studiów zajmowała się leksykologią i romantyzmem. Ma na swoim koncie kilkanaście niepublikowanych opowiadań i wierszy. Od wielu lat zajmuje się miniaturami w skali 1:6. Na zawsze związana z Rykami, gdzie zapuściła korzenie. Od 15 lat na kolorowym dywanie kształtuje z siostrą rzeczywistość równoległą, którą teraz dzieli się z czytelnikami w trylogii o Rykach, mieście dającym moc i nieśmiertelność.

Informacje4 kwietnia 2019, 07:00,

Spotkanie z pisarką Renatą Piątkowską w Piasecznie

4 kwietnia 2019 roku o godz. 9.00 i 11.00 zapraszamy na spotkania z uznaną polską pisarką Renatą Piątkowską, laureatką wielu nagród z dziedziny książek dla dzieci. To autorka książek takich jak: „Opowiadań dla przedszkolaków”, „Nie ma nudnych dni”, „Z przysłowiami za pan brat”. Miejsce: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno, ul. Kościuszki 49. Oddział dla dzieci. Serdecznie zapraszamy.

Spotkanie z pisarką Renatą Piątkowską w Piasecznie