Informacje4 listopada 2017, 08:00,

Spotkanie z Panem Kacprem w Piasecznie

4 listopada 2017 roku zapraszamy na kolejne spotkanie z Panem Kacprem. W tym miesiącu młodsze dzieci wysłuchają opowiadania z cyklu Tupcio Chrupcio Dbam o zęby, a starsze znów odwiedzą świat Tappiego. Szczegóły na poniższym plakacie:

SPOTKANIE Z PANEM KACPREM W PIASECZNIE

Informacje6 listopada 2017, 12:00,

Spotkania z historią - lokalni regionaliści i historycy o Piasecznie

Zapraszamy na Spotkania z historią, które poprowadzą lokalni regionaliści i historycy. 6 listopada o godzinie 13.00 opowiadać o Piasecznie będzie Stanisław Hofman, natomiast 7 listopada 2017 roku o godzinie 11.00 historię miasta i okolic przybliży Jerzy Dusza. Spotkania odbędą się w bibliotece głównej w oddziale dla dzieci i młodzieży, ul. Kościuszki 49.

SPOTKANIA Z HISTORIĄ - LOKALNI REGIONALIŚCI I HISTORYCY O PIASECZNIE

Spotkania organizowane są w ramach projektu "Piaseczyński portal ludzi książki - Festiwal Pięknej Książki", realizowanego przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Piaseczno wraz z Fundacją ARKA im. Józefa Wilkonia dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie