Informacje24 stycznia 2014, 00:00,

Spotkanie z nartami biegowymi w Konstancinie

GOSiR Konstancin-Jeziorna serdecznie zaprasza na NARTY BIEGOWE. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę 25 stycznia 2014 roku o godz. 10.00. Zainteresowane osoby spotykają się na parkingu przy Gospodzie Zalewajka (ulica Od lasu 23 Konstancin-Jeziorna). Na miejscu czynna będzie wypożyczalnia sprzętu (od godz. 9.30), możliwość wypożyczenia. Cena za cały komplet - narty, buty, kijki - 25 zł (2h). Sprzęt jest nowy. Możliwa rezerwacja pod numerem telefonu 22 403 69 70 - sprzęt będzie też dostępny bez rezerwacji. Zapraszamy na sobotnie spotkanie z nartami biegowymi w Konstancinie-Jeziornie.

Spotkanie z nartami biegowymi w Konstancinie
autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje22 stycznia 2014, 00:00,

Konkurs kolęd i pastorałek w Konstancinie

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, agencja DEM'a Promotion Polska, Konstanciński Dom Kultury i proboszcz parafii św. Józefa w Konstancinie-Jeziornie zapraszają na IX Konkurs Kolęd i Pastorałek organizowany przez Parafię Św. Józefa w Konstancinie-Jeziornie, ul.Jaworskiego 1. Przesłuchania odbędą się w sobotę 25 stycznia 2014 roku od godziny 9:00, natomiast 26 stycznia odbędzie się Wielki Finał IX Konkursu Kolęd i Pastorałek. W konkursie mogą wziąć udział placówki oświatowe oraz osoby indywidualne, w tym rodziny. W ubiegłym roku swoimi umiejętnościami wokalnymi pochwaliło się 148 osób. Zapraszamy na konkurs.

KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK W KONSTANCINIE-JEZIORNIE
autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego gminy Konstancin-Jeziorna