Informacje24 grudnia 2015, 12:00,

Spotkanie z Mikołajem w Tarczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


24 grudnia 2015 roku o godz. 12.00 odbędzie się spotkanie z Mikołajem w Tarczynie. Miejsce: Plac przed dawnym Urzędem Miejskim, ul.Rynek 8. Na spotkanie zapraszają: Barbara Galicz - Burmistrz Tarczyna i Alfred Kohn - dyr. Gminnego Ośrodka Kultury.

Spotkanie z Mikołajem w Tarczynie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje28 grudnia 2015, 19:00,

DLA FRAJDY w 8 Ball Club w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

28 grudnia 2015 roku w godzinach od 19:00 do 23:00 zapraszamy na koncert zespołu DLA FRAJDY w 8 Ball Club w Piasecznie (Jana Pawła II 10, Piaseczno). Chcesz posłuchać standardów w porywających rytmach Bossa Novy, Swinga, Samby czy Funk? A może pobawić się przy znanych hitach polskiej i światowej rozrywki z mocnym udziałem sekcji instrumentów dętych? Jeśli tak to zapraszamy 28 grudnia do 8 Ball Club w Piasecznie. Zaczynamy o 19.00, a kończymy dopiero gdy nasycimy uszy słuchaczy naszymi interpretacjami znanych tematów muzycznych, a tancerzy rytmicznymi przebojami, pewnie po 23.00. Wejście symboliczne 8 zł.

DLA FRAJDY w 8 Ball Club w Piasecznie

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Członkowie zespołu DLA FRAJDY: ~ Tomasz Kłujszo - saksofon, Instrumenty Klawiszowe, śpiew ~ Sławomir Kosiński - gitara, śpiew ~ Przemysław Mydłowski - saksofon ~ Norbert Satora - Instrumenty Klawiszowe ~ Konrad Kucharski - bass ~ Łukasz 'Ringo' Nowak - perkusja. Big Band DLA FRAJDY to idealny zespól na elegancki bankiet, ciekawy koncert, porywający firmowy event, czy sympatyczny rodzinny festyn. Jeśli lubisz wpadające w ucho, wykonane profesjonalnie i z poczuciem humoru standardy muzyki rozrywkowej i jazzowej to trafiłeś w dziesiątkę. Usłyszysz hity w rytmach swinga, samby czy bossa nowy, z repertuaru Franka Sinatry, Louisa Armstronga, Orkiestry Duka Ellingtona itd. Jeśli jesteś zwolennikiem mocniejszych klimatów zadowolą cię utwory w rytmie funk, bluesa czy rocka, które grali tacy giganci rozrywki jak The Beatles, Jaco Pastorius, Michael Buble itd, a także nasze autorskie kompozycje. Na imprezy taneczne przygotowaliśmy również znane i lubiane hity muzyki Pop od lat 60’tych do współczesności. Niewątpliwą atrakcję i mocny atut zespołu, oprócz wokali, stanowi sekcja instrumentów dętych: saksofony, trąbka, klarnet, puzon. Mocnym fundamentem i ozdobą grupy jest sekcja rytmiczna z wsparciem solowym: perkusja, bas, gitara, instrumenty klawiszowe. Więcej informacji na https://www.facebook.com/BigBandDlaFrajdy

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=37&t=1887&start=465

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie