Informacje16 listopada 2018, 17:00,

Spotkanie z Michałem Ogórkiem w Bibliotece w Piasecznie

16 listopada 2018 roku o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie z Michałem Ogórkiem - dziennikarzem, felietonistą, satyrykiem i krytykiem filmowym. Autorem książek: Zasłużony dla budowania niezależnej prasy w Polsce oraz Rozwoju nowoczesnej publicystyki. Miejsce: Oddział dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Głównej, ul. Kościuszki 49. Zapraszamy.

SPOTKANIE Z MICHAŁEM OGÓRKIEM W BIBLIOTECE W PIASECZNIE

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Przekąski literackie” realizowanego przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Piaseczno oraz Stowarzyszenie „Ciąg Dalszy Nastąpi” we współpracy z Centrum Kultury w Piasecznie oraz dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Informacje13 listopada 2018, 05:00,

Strefa płatnego parkowania przy bazarku na ul. Szkolnej w Piasecznie

Od 13 listopada 2018 roku zacznie obowiązywać strefa płatnego parkowania na ul. Szkolnej na wysokości bazarku, po obu stronach drogi od ul. Wojska Polskiego do al. Róż w Piasecznie. Jest ona uruchamiana na wniosek okolicznych kupców aby zwiększyć rotację parkujących w tym miejscu samochodów. Podobnie jak na pozostałym obszarze strefy płatnego parkowania, pierwsze 45 min. po pobraniu biletu będzie darmowe.

STREFA PŁATNEGO PARKOWANIA PRZY BAZARKU NA UL. SZKOLNEJ W PIASECZNIE