Informacje3 czerwca 2013, 00:00,

Spotkanie z Mariolą Pryzwan w Zalesiu Dolnym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza na spotkanie z Mariolą Pryzwan, autorką m.in. książek o Annie German. Spotkanie odbędzie się 4 czerwca 2013 roku o godz. 18.00 w Filii Biblioteki w Zalesiu Dolnym przy Al. Kasztanów 12. Zapraszamy.

Spotkanie z Mariolą Pryzwan w Zalesiu Dolnym

Mariola Pryzwan z wykształcenia jest polonistką, z zawodu bibliotekarką, z zamiłowania biografistką. Bardzo lubi swoich bohaterów, a jest ich kilkoro: Władysław Broniewski, Zbigniew Cybulski, Maria Dąbrowska, Anna Jantar, Maria Kownacka, Maria Pawlikowska-Jasnorzewska, Halina Poświatowska i oczywiście Anna German. Uwielbia spotkania autorskie. Czytelnicy chyba też je lubią, bo mówią, że potrafi zarazić ich emocjonalnym stosunkiem do bohaterów swoich opowieści. Taka opinia mobilizuje i uskrzydla. Wędrówki śladami bohaterów, spotkania z ich bliskimi, zdobywanie dokumentacji – to jej pasja. Do tego teatr i realizowane z mężem wspólne zamiłowania: podróże i polska piosenka lat 60. i 70.

Mariola Pryzwan
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje4 czerwca 2013, 00:00,

Konkurs na projekt logo powiat-piaseczynski.info


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Ogłaszamy konkurs na projekt logo Serwisu Mieszkańców Powiatu Piaseczyńskiego. Logotyp portalu powiat-piaseczynski.info nie może zawierać herbu żadnej z gmin ani herbu powiatu piaseczyńskiego. Nie czekaj, prześlij nam swój projekt do 16 czerwca 2013 roku i zgarnij nagrody od naszych Partnerów. Na zwycięzcę czeka m.in weekend w Pałacu Zegrzyńskim dla dwóch osób, zaproszenie na zabieg oxybrazji z maską i masaż pleców w Tanrei, bon do restauracji Czas na Sushi, gadżety od Centrum Medycznego CMP, koszulka Warsaw Eagles.
KONKURS NA PROJEKT LOGO SERWISU MIESZKAńCÓW POWIATU PIASECZYńSKIEGO

Wszystkich chętnych prosimy o przesyłanie max. 2 propozycji na adres konkursy@powiat-piaseczynski.info wraz z imieniem, nazwiskiem oraz datą urodzenia. Na projekty czekamy do 16 czerwca. Przed przesłaniem projektu, prosimy o zapoznanie się z: regulamin konkursu (.pdf) Więcej informacji na temat konkursu, można przeczytać na podstronie: konkurs na projekt logo powiat-piaseczynski.info. Nie czekaj, prześlij nam swój projekt!

Konkurs na projekt logo powiat-piaseczynski.info
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców powiatu piaseczyńskiego
Tematy:

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie