Informacje12 października 2015, 12:00,

Spotkanie z Jolantą Szwalbe

12 października 2015 roku w filii Głosków odbędzie się spotkanie z Jolantą Szwalbe autorką antologii cytatów. W trakcie spotkania, będzie możliwość zakupu książek autorki. Miejsce: Biblioteka Filia Głosków przy ul. Parkowej 8. Zapraszamy. Szczegóły na poniższym plakacie:

Spotkanie z Jolantą Szwalbe

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=11507
Informacje23 października 2015, 16:00,

Konferencja dla organizacji pozarządowych - Zasady realizacji zadań publicznych, o czym każda organizacja powinna pamiętać

Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno oraz Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Piaseczno zaprasza 23 października przedstawicieli organizacji pozarządowych na konferencję z elementami szkolenia: „Zasady realizacji zadań publicznych, o czym każda organizacja powinna pamiętać”. Konferencja odbędzie się 23 października 2015r., w godz. 16:00 -20:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego.

Program:
16:00-16:15 - Rejestracja i powitanie uczestników konferencji
16:15-16:30 - Działalność Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct – Piaseczno
16:30-17:30 - Zadanie publiczne: przygotowanie oferty, budżet, umowa na realizację zadania, rozliczenie środków i sprawozdanie
17:30-17:40 - Przerwa
17:40-19:00 - Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2015/2016, Program Aktywności na rzecz Osób Starszych (ASOS) - zasady aplikowania, wkład własny
19:00-20:00 - Dyskusja w obszarach działalności: sport, kultura, sztuka, kombatanci, seniorzy, niepełnosprawni. Pytania.

Konferencję poprowadzi p. Artur Gluziński, współpracownik Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej, były pracownik Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, wykładowca akademicki, asesor akredytowany przy MSWiA do oceny projektów „Wzmocnienie potencjału administracji samorządowej”, doświadczony szkoleniowiec w tym inspektorów kontroli RIO, autor książki „Ustawa o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie”. Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno inż. Zdzisław Lis

Udział w konferencji prosimy potwierdzić do dn. 20.10.2015r. na adres mailowy goch@piaseczno.eu lub tel. (22) 70 17 636 Pytania związane z tematem konferencji można przesłać na powyższy adres mailowy, odpowiedzi omówione będą podczas konferencji.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach dotacji dla punktów informacji publicznej „Sieć Punktów Informacji Europejskiej Europe Direct” w latach 2013-2017.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=11499