Informacje16 czerwca 2016, 18:00,

Spotkanie z Jerzym Stępniem - Jakie prawo, taka sprawiedliwość?

16 czerwca 2016 roku w godzinach 18:00 - 20:00 odbędzie się spotkanie z Jerzym Stępniem - Jakie prawo, taka sprawiedliwość? Jerzy Stępień - wybitny prawnik, prezes Trybunału Konstytucyjnego w latach 2006 - 2008. Spotkanie poprowadzi red. Renata Kim. Miejsce: studio filmowe, ul Elektroniczna 2A Piaseczno. Organizatorem spotkania jest Grupa KOD Piaseczno.

SPOTKANIE Z JERZYM STĘPNIEM - JAKIE PRAWO, TAKA SPRAWIEDLIWOŚĆ?

Informacje15 czerwca 2016, 09:45,

Spotkanie Dobry Sołtys Dobry Rolnik

Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów wspólnie z partnerami zaprasza na powiatowe spotkanie informacyjne adresowane do sołtysów oraz rolników. Spotkanie będzie dotyczyć funduszu sołeckiego, najnowszych trendów w rozwoju obszarów wiejskich oraz rolnictwa w Polsce.

SPOTKANIE DOBRY SOŁTYS DOBRY ROLNIK

Spotkanie odbędzie się w środę, 15 czerwca w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Piasecznie, ul. Chyliczkowska 14. Początek o godz. 10.00.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Piaseczyński Wojciech Ołdakowski. Partnerem spotkania jest „Stowarzyszenie Sołtysów Województwa Mazowieckiego”. Sponsorem akcji jest Bank BGŻ BNP Paribas.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie obecności telefonicznie: 797 901 110 lub na adres e-mail: biuro@kss.org.pl do 5 dni przed spotkaniem.