Informacje10 września 2019, 22:24,

Spotkanie z Dorotą Wellman

Spotkanie z Dorotą Wellman

W niedzielę 22 września br. o godz. 18.00 zapraszamy na interesujące spotkanie ze znaną dziennikarką, prezenterką, producentką programów radiowych i telewizyjnych Dorotą Wellman. Spotkanie autorskie odbędzie się w nowo otwartym Centrum Edukacyjno-Multimedialnym w Piasecznie

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 23
Przyjdź i posłuchaj. Warto!


Bezpłatne wejściówki dostępne pod adresem:  www.evenea.pl/event/wellmanwpiasecznie oraz w bibliotece przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie.
Liczba miejsc ograniczona.

Miejsce: 
Biblioteka Główna w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym
ul. Jana Pawła II 55

Serdecznie zapraszamy.

Zdjęcie główne pochodzi z oficjalnej strony Doroty Wellman.
 

autor/źródło: Biblioteka Publiczna Piaseczno

Napisz komentarz

Popularny: 800 odsłonInformacje10 września 2019, 21:42,

Nowy kierownik przychodni gminnej

Nowy kierownik przychodni gminnej

Z początkiem września w Rejonowej Przychodni w Gołkowie funkcję kierownika placówki objęła Pani doktor Izabella Gładysz - specjalista chorób wewnętrznych i specjalista reumatolog. Przychodnia zyskała także drugiego lekarza Panią Izabelę Winnicką.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 9
Zmiany w przychodni gminnej.

Wychodząc naprzeciw pacjentom objętym opieką zdrowotną w Gołkowie, zostały wprowadzone trzy razy w tygodniu nowe godziny pracy tj. od godz. 7.00 oraz po przerwie wakacyjnej został uruchomiony Punkt Pobrań. Będzie on funkcjonował w poniedziałki, wtorki i piątki w godz. od 7.30 do 9.30.

W Przychodni od połowy września rusza realizacja “Ogólnopolskiego programu profilaktyki pierwotnej i wczesnego wykrywania reumatoidalnego zapalenia stawów RZS” dla pacjentów poniżej 65. roku życia, a także będą realizowane bezpłatne szczepienia przeciwko grypie dla osób powyżej 65. roku życia zamieszkałych na terenie Gminy Piaseczno.

autor/źródło: UG Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie