Informacje4 marca 2013, 00:00,

Spotkanie z Agnieszką Frączek w gm. Piaseczno

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza na spotkanie z autorką książek dla dzieci Agnieszką Frączek. Spotkanie odbędzie się 5 marca 2013 roku o godz. 9.00 w oddziale dla dzieci Biblioteki Głównej przy ul. Kościuszki 49, natomiast o godz. 11.00 w filii Jazgarzew przy ul. Głównej 31. Podczas spotkanie będzie można kupić książki autorki w cenie 10-20 zł.

SPOTKANIE Z AGNIESZK¡ FR¡CZEK W PIASECZNIE

Agnieszka Frączek jest doktorem nauk humanistycznych, germanistką, leksykografem i wykładowcą Uniwersytetu Warszawskiego. Oprócz tego z pasją tworzy wiersze i opowiadania dla najmłodszych, które zostały opublikowane w ponad stu książkach, a wiele z nich uhonorowano licznymi nagrodami literackimi. Niezwykle bezpośrednia, otwarta i tryskająca poczuciem humoru autorka, podczas spotkań wyjaśnia najmłodszym czytelnikom zawiłości języka polskiego. Pięknie ilustrowane książki Pani Agnieszki Frączek zachęcają do odbycia przygody z literaturą i zabawy z językiem.

AGNIESZKA FR¡CZEK
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje2 marca 2013, 00:00,

Warsztat artystyczny z okazji Dnia Kobiet

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza wszystkie Panie na warsztat artystyczny z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się w środę 6 marca 2013 roku o godz. 18.00. Miejsce: KDK przy ul. Sobieskiego 6, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Pod okiem instruktora, uczestniczki będę miały okazję do samodzielnego wykonania koralikowego naszyjnika. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o zgłoszenia: tel. 22 754 06 12 lub mailem na adres: filia@konstancinskidomkultury.pl Zapraszamy na warsztat artystyczny.

WARSZTAT ARTYSTYCZNY Z OKAZJI DNIA KOBIET