Informacje30 listopada 2014, 16:00,

Spotkanie z Afryką - Jesienne Spotkania z Teatrem Dziecięcym

30 listopada 2014 roku o godz. 16.00 w ramach Jesiennych Spotkań z Teatrem Dziecięcym zapraszamy na SPOTKANIE Z AFRYKĄ. Jest to widowisko muzyczno-estradowe wprowadzające dzieci i młodzież w świat kultury afrykańskiej poprzez śpiew, taniec i grę na bębnach. Jest to rodzaj show wciągający uczestników do zabawy w sposób całkowicie spontaniczny i bezwarunkowy. Miejsce: Sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury, ul. J. Stępkowskiego 17. Cena biletu - 5 zł. Zapraszamy na Spotkanie z Afryką.

Spotkanie z Afryką - Jesienne Spotkania z Teatrem Dziecięcym
Pełne radości i ekspresji prowadzenie wytwarza atmosferę, w której uczestnicy zapominają o blokadach, dając się ponieść w głąb Afryki przez muzyczny trans. Warto dodać, że wszystkie wykorzystywane w programie instrumenty zostały wytworzone przez tamtejszą ludność ( m.in. balafon, kij deszczowy,"gadający bęben"). Prowadzenie: Ricky Lion - czarnoskóry muzyk i bębniarz z Konga przybliży nam afrykańskie klimaty poprzez muzykę, taniec i śpiew w rdzennym ojczystym języku. Zapraszamy wszystkie dzieci do zabawy w rytmach afrykańskiej muzyki, wydobywającej się z gadającego bębna, balafonu i kija deszczowego, a więc instrumentów charakterystycznych dla kultury afrykańskiej. Czeka nas barwne, muzyczne spotkanie, oparte o rytm spontanicznie wyklaskiwany i wyśpiewywany w zabawie. Ricky jako multiinstrumentalista koncertował na niemal wszystkich kontynentach świata w ramach kilkunastu projektów muzycznych. W Polsce współpracował m.in. z zespołami Ich Troje, Voo Voo, Zakopower.

Przeczytaj też: Wakacyjna podróż z Kolejką Wąskotorową

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=21&t=7330
Informacje28 listopada 2014, 20:35,

Zmiany w prawach konsumenta

25 grudnia 2014 roku wejdzie w życie ustawa o prawach konsumenta, która ujednolici prawa kupujących i obowiązki sprzedających z tymi, które istnieją w całej Unii Europejskiej.

Zmiany w prawach konsumenta

Aby przybliżyć konsumentom oraz przedsiębiorcom wszystkie istotne zmiany Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów przygotował specjalny portal www.prawakonsumenta.uokik.gov.pl Znajdują się na nim szczegółowe informacje na temat nowych przepisów oraz liczne przykłady ilustrujące poszczególne prawa i obowiązki. Opracowane zostały także broszury oraz ulotki, które udostępniono w zakładce „Do pobrania”. W publikacjach tych zawarto m.in. informacje na temat rodzajów umów i wynikających z nich zobowiązań stron, a także procesu reklamacyjnego. Dodatkowo zamieszczono formularze, z których można skorzystać np. przy odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

Zmiany w prawach konsumenta

Portal www.prawakonsumenta.uokik.gov.pl będzie stale rozbudowywany i poszerzany o kolejne treści, takie jak sekcja pytań i odpowiedzi oraz multimedia. Zachęcamy do korzystania ze strony i poszukiwania dodatkowych informacji na temat zmieniających się regulacji prawnych i konsekwencji, jakie wynikają z ich wprowadzenia.

Anonimowy, 16 lipca 2019
Zmian jest bardzo dużo, ale warto się z nimi zapoznać, żeby wiedzieć jakie prawa nam przysługują :) szukając w internecie szczegółowych informacji na ten temat, które jednocześnie będą opisane w jasny sposób, trafiłam na ten artykuł. Polecam wszystkim, bo na prawdę lepiej wiedzieć, jakie się ma prawa i obowiązki. http://prawoecommerce.pl/ustawa-o-prawach-konsumenta-sie-zmieni/