Informacje9 stycznia 2013, 00:00,

Spotkanie wigilijno - noworoczne w Baniosze

Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria, Radny Miasta i Gminy Andrzej Pietrzak oraz Dyrekcja Zespołu Szkół w Baniosze serdecznie zapraszają Seniorów i Emerytów, na coroczne spotkanie wigilijno - noworoczne, które odbędzie się 13 stycznia 2013 roku. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00 Mszą Świętą w Kościele Parafialnym w Baniosze, następnie o godz. 17.30 rozpocznie się spotkanie w Zespole Szkół w Baniosze. Organizatorzy zaplanowali: występ zespołu KALWARKI, występy uczniów Zespołu Szkół w Baniosze, poczęstunek oraz zabawę przy muzyce. Zapraszamy na spotkanie wigilijno - noworoczne w Baniosze.

SPOTKANIE WIGILIJNO-NOWOROCZNE SENIORÓW I EMERYTÓW BANIOCHA

Informacje9 stycznia 2013, 00:00,

Wieczór teatralny w Platerówce w Zalesiu Dolnym

Zespół szkół im. Emilii Plater w Zalesiu Dolnym serdecznie zaprasza wszystkich na WIECZÓR TEATRALNY, który odbędzie się w najbliższy piątek 11 stycznia 2013 roku o godz. 18.00. W programie: koncert piosenki "nieudolnej" w wykonaniu zespołu muzycznego uczniów i absolwentów, oraz spektakl pt. "Pręcik" w wykonaniu grupy teatralnej "TeatrNówka" z klasy 3B1 pod kierunkiem Małgorzaty Mardas. Miejsce: Zespół Szkół Nr. 2 im. Emilii Plater przy ul. Aleja Brzóz 26 w Zalesiu Dolnym.

WIECZÓR TEATRALNY W ZALESIU DOLNYM

Czym jest "Wieczór piosenki nieudolnej"? "jest nic nieznaczącym zbitkiem słownym opisanym na obwodzie odwróconego okręgu." - powiedział reżyser £ukasz Ostrowski - absolwent naszej szkoły. Wybrane przez uczniów piosenki z repertuaru kabaretowego, wrzucone pod sklepowe realia, szalenie prowincjonalnej wsi. Występują: Paula Sobczak, Małgorzata Czerwińska, Izabela Buncler, Anna Szymczyk, £ukasz Ostrowski, Krzysztof Padzik, Paweł Nawrocki.

SPEKTAKL PRęCIK WED£UG MALINY PRZEŚLUGI

Główny punkt programu to spektakl "Pręcik" według Maliny Prześlugi. Spektakl dyplomowy Pani Małgorzaty Mardas w wykonaniu uczniów. Występują: Ewa Konicki, Agata Matulka, Aleksandra Przepiórka, Agnieszka Czarnecka, Monika Sochacka, Karolina Szymańska, Magdalena Tomczyk, Adrian Cibicki, Krzysztof Padzik.
autor/źródło: Gosia Czerwińska