Informacje12 lutego 2014, 00:00,

Spotkanie w sprawie budowy drogi S7

Informujemy, że w dniu 14 lutego o godz. 18.00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 5 w Piasecznie przy ul. Szkolnej 14 odbędzie się spotkanie informacyjne z przedstawicielami Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad dotyczące budowy drogi S7. Podczas spotkania będzie można zadawać pytania i konsultować Koncepcję Programową budowy drogi S7 na odcinku Warszawa - Obwodnica Grójca.

Spotkanie w sprawie budowy drogi S7

Uwagi do przedstawionej koncepcji można składać pisemnie do 24.02.2014 r. przesyłając je na adres GDDKiA Warszawa: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie 03 - 808 Warszawa ul. Mińska 25

Organizatorem spotkania - na zlecenie GDDKiA - jest firma Jacobs Polska Sp. z o. o. Mapy obrazujące szczegóły przebiegu drogi ekspresowej S7 dostępne są na stronie Gminy Piaseczno w aktualnościach w artykule „Spotkanie w sprawie budowy drogi S7” (http://piaseczno.eu/index.php?&mnu=91&id=5990) oraz w BIP w dziale ogłoszeń (http://piaseczno.eu/index.php?mnu=316).
autor/źródło: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno

Informacje12 lutego 2014, 00:00,

BEZPIECZNA MAMA warsztaty w Piasecznie

Centrum Kultury w Piasecznie oraz Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie zapraszają na pierwsze spotkanie z cyklu BEZPIECZNA MAMA, które odbędzie się 13 lutego 2014 roku o godz. 18.00. Miejsce: Przystanek Kultury, Pl. Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Zapisy pod nr: 22 716 79 62. Wstęp wolny. Propozycja warsztatów dla pań dotycząca szeroko pojętej tematyki bezpieczeństwa połączona z zajęciami praktycznymi - kurs samoobrony. Jeżeli bezpieczeństwo Twoje i Twojego dziecka jest dla Ciebie szczególnie ważne, te spotkania są właśnie dla Ciebie. W przyjaznej atmosferze korzystając z wiedzy i doświadczenia wykwalifikowanych policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie, porozmawiamy o wszystkim, co może Was niepokoić. Zapraszamy na warsztaty Bezpieczna Mama.

BEZPIECZNA MAMA
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno