Informacje9 maja 2009, 00:00,

Spotkanie przedsiębiorców z gminy Piaseczno w Zawrotnicy

Szanowni Państwo, dnia 13 maja 2009 roku, o godz.19:00 w restauracji ZAWROTNICA przy ul. Sienkiewicza 14 (wjazd od ul. Wojska Polskiego) w Piasecznie, odbędzie się spotkanie przedsiębiorców prowadzących własne działalności gospodarcze na terenie Piaseczna i w jego okolicach. Przedmiotem spotkania, będzie wymiana doświadczeń i pomysłów na wspólną/wzajemną promocję, tym samym rozwój naszych firm i naszego regionu. Mam nadzieję, że będzie to dla Państwa dobry moment na nawiązanie i zbudowanie wspólnych relacji biznesowych. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam na spotkanie. Zaproście Państwo do naszej restauracji, także swoich znajomych prowadzących własne "biznesy". W przypadku dodatkowych pytań, zapraszam do restauracji lub proszę o kontakt telefoniczny: tel. 0665-030-060
autor/źródło: Dorota Swynynka - RESTAURACJA ZAWROTNICA w Piasecznie
Tematy:Piaseczno

Informacje10 maja 2009, 00:00,

Wesołe miasteczko odwiedziło Piaseczno - będzie do 19 maja

Z przyjemnością informujemy, że do Piaseczna przyjechało wesołe miasteczko, na którym można znaleźć: karuzele, kolejki, zjeżdżalnie, huśtawki, trampoliny, samochodziki i inne obiekty służące dziecięcej rozrywce. Jest to niewątpliwie miejsce, gdzie każde dziecko znajdzie coś dla siebie, a rodzice muszą jedynie zaopatrzyć się w niezbędne pieniądze. Ceny na wesołym miasteczku, kształtują się od 5 do 10 złotych (zobacz: cennik). Nie trać czasu i jeszcze dziś odwiedź wesołe miasteczko w Piasecznie :)

WESO£E MIASTECZKO W PIASECZNIE

Wesołe miasteczko znajduje się przy skrzyżowaniu ulic: Okulickiego i Wojska Polskiego w Piasecznie (zobacz: mapa). Z informacji uzyskanych od pracowników wesołego miasteczka, mają być tam do 19 maja 2009 roku. życzymy wszystkim, a przede wszystkim dzieciom, miłych chwil spędzonych na wesołym miasteczku w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno