Informacje9 maja 2009, 00:00,

Spotkanie przedsiębiorców z gminy Piaseczno w Zawrotnicy

Szanowni Państwo, dnia 13 maja 2009 roku, o godz.19:00 w restauracji ZAWROTNICA przy ul. Sienkiewicza 14 (wjazd od ul. Wojska Polskiego) w Piasecznie, odbędzie się spotkanie przedsiębiorców prowadzących własne działalności gospodarcze na terenie Piaseczna i w jego okolicach. Przedmiotem spotkania, będzie wymiana doświadczeń i pomysłów na wspólną/wzajemną promocję, tym samym rozwój naszych firm i naszego regionu. Mam nadzieję, że będzie to dla Państwa dobry moment na nawiązanie i zbudowanie wspólnych relacji biznesowych. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam na spotkanie. Zaproście Państwo do naszej restauracji, także swoich znajomych prowadzących własne "biznesy". W przypadku dodatkowych pytań, zapraszam do restauracji lub proszę o kontakt telefoniczny: tel. 0665-030-060
autor/źródło: Dorota Swynynka - RESTAURACJA ZAWROTNICA w Piasecznie

Informacje5 maja 2009, 00:00,

PIKNIK NAD JEZIORK¡ z Klubem Pędziwiatr Piaseczno

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr Piaseczno zaprasza wszystkich wielbicieli dwóch kółek, na wycieczkę rowerową PIKNIK NAD JEZIORK¡ z cyklu: WIOSNA NA ROWERZE Z PęDZIWIATREM. Trasa wycieczki: Piaseczno - Zalesie Dolne - Jazgarzew - Wólka Pęcherska - Głosków - £oś - Piskorka - £biska - Zalesie Górne - Piaseczno. Organizatorzy sobotniej wycieczki rowerowej, mają w planie ognisko nad rzeką Jeziorką. Serdecznie zapraszamy mieszkańców na wycieczkę rowerową z Klubem Rowerowym Pędziwiatr.

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr

Osoby zainteresowane wycieczką rowerową, spotykają się w sobotę 9 maja 2009 roku, o godzinie 10:00. Miejsce spotkania: przed budynkiem GOSiR, przy ulicy Sikorskiego 20 w Piasecznie. Informację o niedzielnej wycieczce, można znaleźć również na stronie Klubu Pędziwiatr: piaseczno.masa.waw.pl (współpracują z nami).
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno