Informacje7 listopada 2016, 18:30,

Spotkanie programowe z posłanką Kamilą Gasiuk-Pihowicz w Piasecznie

Szanowni Państwo, aktualna sytuacja polityczna i gospodarcza w naszym kraju jest niepokojąca. Plany podniesienia podatków, uderzenia w przedsiębiorców i nowe socjalistyczne zapędy Rządu powodują, narastające w nas wszystkich obawy. O naszą przyszłość, o edukację naszych dzieci, naszą pozycję w społeczeństwie oraz na arenie międzynarodowej.

Spotkanie programowe z posłanką Kamilą Gasiuk-Pihowicz w Piasecznie

W dniu 7 listopada 2016 roku o godzinie 18:30, w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno, przy ulicy Kościuszki 5 odbędzie się spotkanie z Panią Kamilą Gasiuk-Pihowicz - posłanką Nowoczesnej, oraz Panem Dominikiem Linowskim - ekspertem ds. edukacji oraz działaczami lokalnych struktur.

Serdecznie Państwa zapraszam do wzięcia udziału, wyrażenia swojej opinii w sprawach ważnych, dotyczących Waszej i Waszych rodzin przyszłość.

Tomasz Kosior

Informacje4 listopada 2016, 11:00,

Krasnoludki w Mysiadle - Muzyczne opowieści i zabawy babuni

4 listopada 2016 roku o godz. 11.00 odbędzie się koncert dla maluszków z cyklu: Muzyczne opowieści i zabawy babuni pt. "Krasnoludki" w Klubie Rodziców. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2.

Krasnoludki w Mysiadle - Muzyczne opowieści i zabawy babuni

W listopadzie zaczynamy nową edycję krótkich, 30-minutowych koncertów dostosowanych specjalnie dla malutkich dzieci. Koncerty będą organizowane raz w miesiącu, tworząc cykl pt. "Muzyczne opowieści i zabawy babuni". Każdy koncert jest bajką o jakimś konkretnym instrumencie. Na początek skrzypce - w wykonaniu Eweliny Stepanczenko.

Zapraszamy do Klubu Rodziców w filii GOK Lesznowola w Mysiadle.