Informacje6 stycznia 2013, 00:00,

Spotkanie na temat Uzdrowiska Konstancin-Zdrój

Andrzej Cieślawski, Przewodniczący Rady Miejskiej Konstancina-Jeziorny oraz Burmistrz Kazimierz Jańczuk zapraszają mieszkańców na spotkanie poświęcone ocenie stanu oraz zamierzeń rozwojowych spółki Uzdrowisko Konstancin-Zdrój. Dyskusja odbędzie się w piątek (11 stycznia 2013 roku) o godz. 15.00 w sali konferencyjnej hotelu Konstancja przy ul. ¬ródlanej 6/8 w Konstancinie-Jeziornie.
autor/źródło: Andrzej Cieślawski Przewodniczący Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna

Informacje6 stycznia 2013, 00:00,

Świeczowisko w Centrum Kultury w Piasecznie

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza mieszkańców na ŚWIECZOWISKO, czyli przy herbacie oraz świecach granie i śpiewanie, które odbędzie się w najbliższy piątek 11 stycznia 2013 roku, o godzinie 19.00 w sali Centrum Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszam na Świeczowisko w Piasecznie.

Będzie to spotkanie przy WOŚP'owych świecach. Podczas imprezy Świeczowisko-WOŚPowisko, będzie można kupować piosenki - wrzucasz 5 zł do puszki WOŚP, a zespół Parasol Poetica gra jak każesz.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno