Informacje3 grudnia 2012, 00:00,

Spotkanie mikołajkowo - gwiazdkowe Stowarzyszenia Dobra Wola w Piasecznie

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia Starostwo Powiatu Piaseczyńskiego i Stowarzyszenie Dobra Wola OPP zapraszają przyjaciół na wieczór mikołajkowo-gwiazdkowy, który odbędzie się w piątek, 7 grudnia 2012 roku o godz. 18.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Piasecznie. Dodatkowe informacje na: www.dobrawola.org.pl

SPOTKANIE MIKO£AJKOWO-GWIAZDKOWE STOWARZYSZENIA DOBRA WOLA

Informacje3 grudnia 2012, 00:00,

KIERMASZ ŚWI¡TECZNY W CENDROWICACH

Dyrekcja, Nauczyciele i Młodzież Gimnazjum im. Feliksa Kapackiego w Cendrowicach zapraszają na Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się 8 grudnia 2012 roku w godz. 14.00-17.00. Uczniowie zaprezentują swoje umiejętności wokalne, artystyczne, plastyczne, teatralne i wiele innych. Będzie można kupić ozdoby świąteczne wykonane samodzielnie przez młodzież szkolną, posłuchać kolęd w wykonaniu szkolnego chóru, a na najmłodszych czeka wiele atrakcji m.in.: konkursy z nagrodami, przedstawienia i Mikołaj. Pieniądze zebrane podczas świątecznego kiermaszu, zostaną przeznaczone na cele szkolne. Zapraszamy!

KIERMASZ ŚWI¡TECZNY W CENDROWICACH
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Góra Kalwaria