Informacje12 lutego 2019, 18:30,

Spotkanie Klubu Kobiet w Zalesiu Górnym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


12 lutego 2019 roku o godz. 19.30 odbędzie się Spotkanie Klubu Kobiet. Miejsce: Klub Kultury w Zalesiu Górnym, ul. Białej Brzozy 3. Wstęp wolny (wiek 18+). Serdecznie zapraszamy.

Spotkanie Klubu Kobiet w Zalesiu Górnym

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje9 lutego 2019, 18:00,

Spektakl Supermenka w Konstancinie -Jeziornej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

9 lutego 2019 roku o godz. 19.00 zapraszamy na spektakl "Supermenka" - opowieść o kilku latach życia współczesnej kobiety. Wykształconej, inteligentnej, błyskotliwej i pracowitej. Matki, żony, córki, pracownika, pracodawcy, kobiety szczęśliwej i nieszczęśliwej, zakochanej i samotnej, spełnionej i zdesperowanej. 90 minut na pokazanie takiego bogactwa doświadczeń, to bardzo mało. Chyba, że na scenie widzimy znakomitą aktorkę Jowitę Budnik. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Bilety w cenie 40 zł. Kup bilet oraz w kasie w KDK wtorek – piątek godz. 12:00-18:00 oraz w dniu imprezy , 2 godziny przed wydarzeniem. Zniżki obowiązują wyłącznie przy zakupie biletów w kasie KDK, za okazaniem odpowiednich dokumentów ( Karta Dużej Rodziny Karta Mieszkańca Dla Seniorów 15%). Serdecznie zapraszamy.

Spektakl Supermenka w Konstancinie -Jeziornej

W Supermence jak w życiu, dramat miesza się z komedią, ironia z życzliwością, filozofia z banałem, a śmiech następuje po łzach i wściekłości. Desperackie próby bohaterki, aby poradzić sobie na niebezpiecznych zakrętach życia, wzbudzają z jednej strony wielki podziw, a z drugiej wywołuje salwy śmiechu. Możemy obserwować Jowitę Budnik w przejmujących monologach, finezyjnych, zabawnych dialogach, próbie tańca erotycznego, w czasie przetykania kolanka pod zlewem i w niezwykle bogatym repertuarze wokalnym.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie