Informacje25 kwietnia 2019, 16:30,

Spotkanie informacyjne dla mieszkańców w sprawie Galerii Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zespół Ceetrus Polska realizujący planowaną inwestycję modernizacji centrum handlowego Auchan w Piasecznie i przekształcenia tego obiektu w nowoczesną wielofunkcyjną Galerię Piaseczno (z kinem, restauracjami, kawiarniami, rozrywką i rekreacją), zaprasza mieszkańców na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 25 kwietnia 2019 r. (czwartek) o godz. 18.30 w budynku DeSilva Office Center przy ul. Puławskiej 45B w Piasecznie.

SPOTKANIE INFORMACYJNE DLA MIESZKAŃCÓW W SPRAWIE GALERII PIASECZNO

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu aktualny projekt modernizacji istniejących obiektów centrum i rozbudowy galerii, omówić relacje z otaczającą zabudową, a także przedstawić dodatkowe elementy inwestycji wnioskowane przez Stowarzyszenie Tulipanów.

zespół projektowy
Ceetrus Polska Sp. z o.o.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje29 kwietnia 2019, 16:00,

Strefa kobiet pozytywnie zakręconych w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

29 kwietnia 2019 roku o godz. 18.00 w ramach Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych odbędzie się spotkanie nt. "Czy na dnie Twoich szuflad zalegają ciekawe historie, na papierze zapisane? " Zajęcia poprowadzi: Marta Ewa Olbryś – dziennikarz z wieloletnim stażem i ADHD, animatorka kultury, kuratorka wystaw. Przez 10 lat współtworzyła Interdyscyplinarny Festiwal Miasto Gwiazd. Założycielka Galerii Rozwijania Talentów i Umiejętności. Koordynatorka wystaw w Galerii Młodych Twórców Łazienkowska. Współautorka książki „Koniec Sztuki?!”. Przeprowadziła ponad 200 wywiadów. Prowadzi warsztaty dziennikarskie z elementami kreatywnego pisania. Lubi proste formy i skomplikowane zadania. Mama Mikołaja. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Serdecznie zapraszamy.

Strefa kobiet pozytywnie zakręconych w Konstancinie

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Strefa kobiet pozytywnie zakręconych w Konstancinie

O czym to będzie?
A może trzymasz gdzieś głęboko ukryty zeszyt z ciekawymi tekstami albo spisanymi nad ranem snami? A może gdzieś czai się plik kawiarnianych serwetek z dialogami? Lubisz czasem napisać szminką motywujące motto na lustrze w łazience? Możliwości jest cała moc! Słowa są jak puzzle – można się nimi bawić, układać, przestawiać, tworzyć nowe kombinacje. I nawet jak pomyślisz – wszystko już było – to pomyśl, że są to tylko Twoje historie, Twoje wyjątkowe życie. I twórz! A wewnętrznego krytyka zostaw za drzwiami i sprawdź czy są dobrze zamknięte. Pobawimy się słowami, wspomnieniami, marzeniami….a i pokaże Wam jak przekłuć słowa na działanie!

Gospodynią i pomysłodawczynią Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych jest Alicja Stankiewicz, psycholog, trenerka.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie