Informacje30 stycznia 2010, 00:00,

Spotkanie Fundacji CMP z przedsiębiorcami i samorządem

19 stycznia 2010 roku odbyło się pierwsze, inauguracyjne spotkanie Fundacji CMP Czy Mogę Pomóc? z przedsiębiorcami i przedstawicielami lokalnego samorządu. Spotkanie odbyło się w Hotelu de Silva, który zapewniając bezpłatny dostęp do sali konferencyjnej i poczęstunku, w ten sposób przyczynia się do wsparcia Fundacji CMP. Na spotkaniu przedstawiciele Fundacji opowiedzieli o swoich dotychczasowych działaniach oraz zaprezentowali plany na przyszłość, zaprosili do wsparcia oraz budowania podstaw biznesu odpowiedzialnego społecznie w Piasecznie. Spotkanie zostało szczegółowo opisane na stronie Fundacji CMP - zapraszamy do zapoznania się z jego przebiegiem: spotkanie.

Fundacja CMP Czy Mogę Pomóc? to nowa, od niedawna działająca organizacja o charakterze charytatywnym. Obecnie rozpoczyna intensywne działania na terenie powiatu piaseczyńskiego. Znana jest już z PROJEKTU CHMIELNA - projektu rewitalizacji ulicy Chmielnej w Warszawie. Tym razem fundatorzy pragną pomagać potrzebującym mieszkańcom powiatu piaseczyńskiego. Fundacja rozpoczęła również organizowanie projektu Piaseczno dla Wszystkich - programu aktywizacji osób niepełnosprawnych. Szczegółowo można zapoznać się z działalnością fundacji na stronie www.czymogepomoc.pl Jeśli zatem kiedykolwiek zadałeś sobie pytanie - czy mogę pomóc? - wejdź na stronę internetową i zacznij działać...
Tematy:

Informacje28 stycznia 2010, 00:00,

MANAUS czyli Kwiat Rockowego Piaseczna w 8 Ball Club

8 Ball Club Piaseczno serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców, na wieczór z Kwiatem Rockowego Piaseczna - zespołem MANAUS. Koncert odbędzie się w sobotę 30 stycznia 2010 roku, start o godzinie 20.00. Wejście za darmo. Zespół Manaus występuje w składzie Nonek - bas, vokal, Zewar - vokal, gitara akustyczna, Sugus - gary. Oficjalna strona internetowa zespołu: www.manaus.dcx.pl Czeka Was wieczór z najlepszymi pub'owymi cover'ami! Przypominam, że 8 Ball Club zmienił lokalizację i obecnie znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was na koncert Manaus w 8 Ball Club.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno