Informacje30 stycznia 2010, 00:00,

Spotkanie Fundacji CMP z przedsiębiorcami i samorządem

19 stycznia 2010 roku odbyło się pierwsze, inauguracyjne spotkanie Fundacji CMP Czy Mogę Pomóc? z przedsiębiorcami i przedstawicielami lokalnego samorządu. Spotkanie odbyło się w Hotelu de Silva, który zapewniając bezpłatny dostęp do sali konferencyjnej i poczęstunku, w ten sposób przyczynia się do wsparcia Fundacji CMP. Na spotkaniu przedstawiciele Fundacji opowiedzieli o swoich dotychczasowych działaniach oraz zaprezentowali plany na przyszłość, zaprosili do wsparcia oraz budowania podstaw biznesu odpowiedzialnego społecznie w Piasecznie. Spotkanie zostało szczegółowo opisane na stronie Fundacji CMP - zapraszamy do zapoznania się z jego przebiegiem: spotkanie.

Fundacja CMP Czy Mogę Pomóc? to nowa, od niedawna działająca organizacja o charakterze charytatywnym. Obecnie rozpoczyna intensywne działania na terenie powiatu piaseczyńskiego. Znana jest już z PROJEKTU CHMIELNA - projektu rewitalizacji ulicy Chmielnej w Warszawie. Tym razem fundatorzy pragną pomagać potrzebującym mieszkańcom powiatu piaseczyńskiego. Fundacja rozpoczęła również organizowanie projektu Piaseczno dla Wszystkich - programu aktywizacji osób niepełnosprawnych. Szczegółowo można zapoznać się z działalnością fundacji na stronie www.czymogepomoc.pl Jeśli zatem kiedykolwiek zadałeś sobie pytanie - czy mogę pomóc? - wejdź na stronę internetową i zacznij działać...
Tematy:

Informacje30 stycznia 2010, 00:00,

Piaseczno: koncert kolęd chóru orkiestry zespołu Mazowsze

Przewodnicząca Rady Powiatu Piaseczyńskiego - dr Barbara Rudzińska-Mękal, Starosta Piaseczyński - Jan Adam Dąbek, Proboszcz parafii pw. Matki Bożej Różańcowej - ks. prałat Zbigniew Pruchnicki Serdecznie zapraszają mieszkańców na koncert kolęd chóru i orkiestry zespołu Mazowsze (www.mazowsze.waw.pl). Koncert odbędzie się w niedzielę 31 stycznia 2010 roku o godz. 19.00 w kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Piasecznie, ul. Słowicza 1. Wstęp wolny. Zapraszamy mieszkańców na koncert Mazowsza.

autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno