Informacje17 czerwca 2016, 10:00,

Spotkanie dla mieszkańców w sprawie DK 79 z GDDKiA i MZDW

Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisław Lis zaprasza Mieszkańców na spotkanie na temat możliwości inwestycji drogowych w DK 79, w szczególności na odcinku od ul. Energetycznej do ul. 17 Stycznia w Piasecznie, następnie w kierunku Góry Kalwarii. Spotkanie odbędzie się z udziałem: Krzysztofa Kondraciuka Dyrektora Oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Zbigniewa Ostrowskiego Dyrektora Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich. Termin spotkania: 17 czerwca 2016 roku o godz.10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Piasecznie ul. Kościuszki 5. Zapraszamy na spotkanie!

SPOTKANIE DLA MIESZKAŃCÓW W SPRAWIE DK 79 Z GDDKIA I MZDW

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Harmonogram spotkania w sprawie DK79:
10.00 - Przywitanie gości (Zdzisław Lis - Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno)
10.05 - Analiza uwarunkowań komunikacyjnych wzdłuż DK 79 na odcinku w Gminie Piaseczno (Daniel Putkiewicz - Wiceburmistrz Miasta i Gminy Piaseczno)
10.25 - Perspektywy inwestycyjne wzdłuż DK 79 (GDDKiA)
10.55 - Możliwości przebudowy skrzyżowanie ulic Okulickiego-Puławskiej (MZDW)
11.25 - Podsumowanie (Daniel Putkiewicz - Wiceburmistrz Miasta i Gminy Piaseczno)
11.45 - Dyskusja.

SPOTKANIE DLA MIESZKAŃCÓW W SPRAWIE DK 79 Z GDDKIA I MZDW