Informacje28 sierpnia 2012, 00:00,

Spotkanie Burmistrza z UKS Return Piaseczno

Dnia 27 sierpnia 2012 roku, Maciej Chojnicki i Marek Badowski spotkali się z Burmistrzem gminy Piaseczno, Zdzisławem Lisem. Spotkanie to było znakomitą okazją do opowiedzenia Burmistrzowi o największym dotychczas sukcesie Returnu - złotym medalu Drużynowych Mistrzostw Polski Kadetów. Burmistrz przekazał gratulacje dla całej drużyny (Maciek Kotarski, Marek Badowski) oraz sztabu szkoleniowego (Michał Sawicki, Maciej Chojnicki, Krzysztof Orman, Robert Najwer, Kamil Rogowski).

SPOTKANIE BURMISTRZA Z DRUżYN¡ UKS RETURN PIASECZNO

Ponadto dyskusje dotyczyły nadchodzących zmagań UKS Return Piaseczno w II lidze mężczyzn (liczymy na obecność Burmistrza podczas pierwszego meczu w Piasecznie) oraz bieżącej działalności klubu. Warto zaznaczyć, że było to już drugie Nasze spotkanie z Burmistrzem w ciągu ostatnich 3 miesięcy. Pierwsze spotkanie zakończyło się wręczeniem klubowej koszulki Burmistrzowi, a drugie zwieńczyliśmy kilkoma wspólnymi zdjęciami.

SPOTKANIE BURMISTRZA Z DRUżYN¡ UKS RETURN PIASECZNO
autor/źródło: Maciej Chojnicki UKS Return Piaseczno www.returnpiaseczno.pl

Informacje29 sierpnia 2012, 00:00,

Housepital pierwsza impreza house w Piasecznie

Housepital jest to nowy projekt, który jeszcze nigdy nie gościł w Piasecznie. W budynku Centrum Kultury Piaseczno, położonym przy ulicy Kościuszki 49, będzie miała miejsce impreza klubowa, na której będzie królować muzyka House. W ostatni piątek wakacji, czyli 31 sierpnia 2012 roku od godziny 18.00 do 24.00, będzie Was rozgrzewać (i miażdżyć) trzech Dj'i, którzy mają dużo do zaoferowania i będą chcieli pokazać z całych sił na co ich stać... Zagrają dla Was dj’e: Martin Rosa, Milczanowsky oraz M. Gwiazda. Wstęp 5 zł.

Housepital pierwsza impreza house w Piasecznie
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno