Informacje11 stycznia 2016, 18:00,

Spotkanie autorskie z Martą Precht - promocja książki Bajki ze śniegu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


11 stycznia 2016 roku o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie autorskie z Martą Precht i promocję jej książki nie tylko dla dzieci Bajki ze śniegu. Spotkanie odbędzie się w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Organizatorem wydarzenia jest Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno oraz Centrum Kultury.

SPOTKANIE AUTORSKIE Z MARTĄ PRECHT - PROMOCJA KSIĄŻKI BAJKI ZE ŚNIEGU

Marta Precht - mieszkam w Julianowie gdzie uciekłam z Warszawy. Tu mam wspaniałe warunki do życia i pracy. Od dawna piszę wiersze do szuflady. Nie myślałam o ich wydaniu w formie tomiku. Pisałam dla siebie i przyjaciół. Zachęcona zaczęłam publikować je na portalach poetyckich. Myślałam, że na tym się skończy. Pewnego dnia odkryłam prozę, w której czuję się znakomicie. Piszę od niedawna za to intensywnie. W 2009 roku po raz pierwszy napisałam opowiadanie "Dziewczyna w ciemno-zielonych szpilkach", które zostało wydrukowane, z pochwałą dla mnie jako autorki, w miesięczniku "Bluszcz". To mnie zachęciło na tyle, że napisałam "Bajki ze śniegu", opowiadanie "Cyrk przyjechał", rodzinną genealogię "Szkice rodzinne" i wydaną przez Warszawską Firmę Wydawniczą, pierwszą książkę "Cień ważki". Teraz mam zamiar wydać w tym samym Wydawnictwie, cykl sześciu opowiadań "Opowiadania z lumpeksu". Pracuję nad powieścią o roboczym tytule "Mrowisko". Dzięki wsparciu Klubu, mam nadzieję pisać do późnych lat z powodzeniem! Marta Precht: montespan14.blogspot.com

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

SPOTKANIE AUTORSKIE Z MARTĄ PRECHT - PROMOCJA KSIĄŻKI BAJKI ZE ŚNIEGU

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=10543
Informacje5 stycznia 2016, 11:34,

OSIR Góra Kalwaria zaprasza na lodowisko Biały Orlik


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

0d 4.01.2016 r. od godz. 16.00 otwarte jest lodowisko OSIR Biały Orlik przy ulicy Kalwaryjskiej 3 w Górze Kalwarii. Czynne będzie w dniu powszednie w godz.:16.00-21.00 a w soboty, niedziele oraz święta w godz.:10.00-21.00 Jeżeli z przyczyn pogodowych (zbyt wysoka temperatura, duże opady deszczu) lodowisko będzie okresami nieczynne, OSIR informować będzie o takiej sytuacji na stronie osirgorakalwaria.pl Zapraszamy - wstęp bezpłatny.

LODOWISKO W GÓRZE KALWARII

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Lodowisko http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=9&t=1076

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie