Informacje11 stycznia 2016, 18:00,

Spotkanie autorskie z Martą Precht - promocja książki Bajki ze śniegu

11 stycznia 2016 roku o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie autorskie z Martą Precht i promocję jej książki nie tylko dla dzieci Bajki ze śniegu. Spotkanie odbędzie się w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Organizatorem wydarzenia jest Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno oraz Centrum Kultury.

SPOTKANIE AUTORSKIE Z MARTĄ PRECHT - PROMOCJA KSIĄŻKI BAJKI ZE ŚNIEGU

Marta Precht - mieszkam w Julianowie gdzie uciekłam z Warszawy. Tu mam wspaniałe warunki do życia i pracy. Od dawna piszę wiersze do szuflady. Nie myślałam o ich wydaniu w formie tomiku. Pisałam dla siebie i przyjaciół. Zachęcona zaczęłam publikować je na portalach poetyckich. Myślałam, że na tym się skończy. Pewnego dnia odkryłam prozę, w której czuję się znakomicie. Piszę od niedawna za to intensywnie. W 2009 roku po raz pierwszy napisałam opowiadanie "Dziewczyna w ciemno-zielonych szpilkach", które zostało wydrukowane, z pochwałą dla mnie jako autorki, w miesięczniku "Bluszcz". To mnie zachęciło na tyle, że napisałam "Bajki ze śniegu", opowiadanie "Cyrk przyjechał", rodzinną genealogię "Szkice rodzinne" i wydaną przez Warszawską Firmę Wydawniczą, pierwszą książkę "Cień ważki". Teraz mam zamiar wydać w tym samym Wydawnictwie, cykl sześciu opowiadań "Opowiadania z lumpeksu". Pracuję nad powieścią o roboczym tytule "Mrowisko". Dzięki wsparciu Klubu, mam nadzieję pisać do późnych lat z powodzeniem! Marta Precht: montespan14.blogspot.com

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

SPOTKANIE AUTORSKIE Z MARTĄ PRECHT - PROMOCJA KSIĄŻKI BAJKI ZE ŚNIEGU

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=10543
Informacje8 stycznia 2016, 18:00,

Wieczór okazji łap karnawałowe okazje w galerii handlowej Auchan

Początek nowego roku to w handlu czas największych wyprzedaży. Odbędą się one również w Centrum Handlowych Auchan Piaseczno. Już 8 stycznia podczas wyjątkowego "Wieczoru okazji" będzie można skorzystać z niepowtarzalnych promocji i rabatów.

Wieczór okazji łap karnawałowe okazje w galerii handlowej Auchan

"Wieczór okazji" to kilka godzin zakupowego szaleństwa. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kreacji na karnawałową imprezę, ciepłych ubrań na zbliżające się ferie zimowe czy po prostu planujesz uzupełnić garderobę - tego wieczoru na pewno znajdziesz coś dla siebie! W piątek 8 stycznia butiki w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przygotowały dla klientów liczne rabaty i atrakcyjne promocje. Tylko tego dnia kreacje z jesienno-zimowych kolekcji będzie można kupić w niespotykanie niskich cenach.

Promocyjne ceny to tylko jedna z atrakcji, jaka czeka tego wieczoru na klientów. W karnawałowej zabawie każdy ma również szansę zdobyć bony na dalsze zakupy w sklepach galerii handlowej. Aby zawalczyć o bony o wartości 25 zł, 50 zł lub 100 zł, wystarczy między godziną 18.00 a 21.00 zrobić zakupy za – odpowiednio - minimum 100 zł, 200 zł bądź 300 zł i okazać paragony w Punkcie Obsługi Konkursu. Liczba bonów jest ograniczona, a więc zabawa kieruje się zasadą „kto pierwszy, ten lepszy”.

"Wieczór okazji" odbędzie się w piątek 8 stycznia między godziną 18.00 a 21.00 w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=1263&start=135