Informacje19 listopada 2014, 18:00,

Spotkanie autorskie z Kamilem Staniszkiem - promocja kryminału Kocia morda

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza 19 listopada na spotkanie z Kamilem Staniszkiem i promocję jego książki pt."Kocia morda". Spotkanie autorskie rozpocznie się o godz. 18.00 na sali Centrum Kultury w Piasecznie przy ul. Kościuszki 49. Wstęp wolny.

Spotkanie autorskie z Kamilem Staniszkiem - promocja kryminału Kocia morda

Kamil Staniszek - urodzony w Piasecznie, dziennikarz, od połowy lat 90 związany z lokalną prasą. Od 2001 roku wydawca i redaktor naczelny „Kuriera Południowego”. Debiutował w 2001 roku w „Nowej Fantastyce”, opowiadaniem „Gracz”. Autor setek artykułów, reportaży i wywiadów, a także recenzji płyt i relacji z koncertów w ramach, współpracy z muzycznymi portalami internetowymi oraz czasopismami. Od 25 lat fan muzyki metalowej, miłośnik sztuk walki, od 2001 roku instruktor i posiadacz czarnego pasa w karate.

Informacje20 listopada 2014, 18:00,

Sparing Legii z reprezentacją Bahrajnu w GOSiR Piaseczno

20 listopada 2014 roku siatkarze MKS MDK Legii Warszawa zmierzą się w sparingowym meczu z reprezentacją Bahrajnu. Bahrajn to 12 drużyna ostatnich mistrzostw Azji. W rankingu FIVB zajmuje 42 miejsce ex aequo z Kazachstanem i tuż za reprezentacją Ukrainy. Towarzyskie spotkanie zostanie rozegrane w Piasecznie, 20 listopada o godz. 18:00 w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Gen Władysława Sikorskiego 20. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Sparing Legii z reprezentacją Bahrajnu w GOSiR Piaseczno