Informacje9 kwietnia 2016, 17:00,

Spotkanie autorskie z Dorotą Ponińską w KDK Konstancin

9 kwietnia 2016 roku o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie autorskie z Dorotą Ponińską (autorka trylogii Podróż po miłość). Czy Ernest Hemingway, największy macho amerykańskiej literatury, jest wciąż atrakcyjny dla współczesnych kobiet i mężczyzn? Jak zmienił się wzorzec męskości w ostatnim stuleciu? Jaka jest cena sukcesu w pozbawionym skrupułów etycznych korporacyjnym świecie? Kariera czy wolność – co daje prawdziwe spełnienie? To pytania, które stawia konstancińska pisarka Dorota Ponińska w III tomie swojej trylogii Podróż po miłość zatytułowanym Lilianna. Zapraszamy na spotkanie autorskie poświęcone tej książce.

SPOTKANIE AUTORSKIE Z DOROTĄ PONIŃSKĄ W KDK KONSTANCIN

Rozmowie będą towarzyszyły pieśni o wolności Leonarda Cohena, Bułata Okudżawy, Włodzimierza Wysockiego i Jacka Kaczmarskiego w wykonaniu Krzysztofa Bratosiewicza. Dorota Ponińska – polonistka, amerykanistka, menadżerka ds. Public Relations. Autorka trzytomowej sagi historycznej Podróż po miłość. Krzysztof Bratosiewicz – inżynier, żeglarz, bard – amator. Otrzymał wyróżnienie na V Festiwalu Pieśni Narowistych im. Włodzimierza Wysockiego.

Informacje9 kwietnia 2016, 11:00,

Piaseczno odkrywa talenty! - przesłuchanie w Prażmowie

Grasz? Śpiewasz? Tańczysz? A może po prostu masz pasję, którą pragniesz podzielić się ze światem? „Piaseczyński Pokaż Talent” organizowany przez Młodzieżową Radę Gminy Piaseczno i gminę Piaseczno to szansa dla Ciebie! Udział w konkursie mogą wziąć wszystkie dzieci i młodzież z obrębu powiatu piaseczyńskiego od 5 do 20 roku życia. Na pierwszych trzech zwycięzców czekają (tu warto zaznaczyć) pieniężne nagrody, które pomogą dalej rozwijać Twój talent.

PIASECZNO ODKRYWA TALENTY! - PRZESŁUCHANIE W PRAŻMOWIE

Drugie z sześciu przesłuchań odbędzie się już 9 kwietnia w godzinach 11:00- 14:00 w Publicznym Gimnazjum im. Izabelli i Bronisława Ryxów Prażmów, ul. Franciszka Ryxa 72.

Poniżej przedstawiamy harmonogram przesłuchań z podziałem na kategorie wiekowe:
11:00-12:00 – dzieci od 5 do 11 lat;
12:00-13:00 – dzieci i młodzież od 12 do 16 roku życia;
13:00-14:00 – młodzież od 17 do 20 roku życia włącznie.

Więcej informacji oraz niezbędny formularz zgłoszeniowy na stronie wydarzenia: www.facebook.com/piaseczynskipokaztalent

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]